🚘 У Києві планують побудувати два нових автовокзали

Čytaty latynkoju
🚘 У Києві планують побудувати два нових автовокзали

Нові автовокзали

«Офіційний портал Києва» повідомляє, що у рамках проєкту Генерального плану Києва передбачили відкриття двох сучасних автовокзалів.

Один з них знаходитиметься в районі житлового масиву «Теремки» (південний і західний напрямки). А другий вокзал побудують в районі Харківської площі (північний, східний і південно-східний напрямки).

Читайте також: 🚉 Kyiv Boryspil Express відновить свою роботу та отримає додаткову зупинку

Відповідне рішення може поліпшити якість обслуговування пасажирів і перевізників міжміського автобусного сполучення. Окрім того, це зменшить рух міжміських автобусів вулицями міста, що дуже важливо в умовах перевантаженого міського трафіку.

Також планують побудувати ще три нові станції — «Новобіличі», «Троєщина» та «Лісництво». До того ж зроблять реконструкцію двох чинних станцій: «Дарниця» та «Полісся».

Детально ознайомитись з планами можна за посиланням. А залишити свої зауваження чи пропозиції можна на відповідній електронній адресі: [email protected]

Раніше ми вже писали? У КМДА запустили проєкт покращення вулиць — «Київська майстерня міста», як у КМДА запустили проєкт покращення вулиць — «Київська майстерня міста».