🍿 У Києві відкрили безкоштовний кінотеатр просто неба

Čytaty latynkoju
🍿 У Києві відкрили безкоштовний кінотеатр просто неба

Кінотеатр просто неба

У столичному Парку воїнів-інтернаціоналістів відкрили безкоштовний кінотеатр на відкритому повітрі. Про це повідомила депутатка Київради Лариса Дегтярьова у своєму Facebook.

Також вона зазначила, що кінотеатр працюватиме з обмеженнями під час карантину.

За умови дотримання соціальної дистанції та наявності індивідуальних засобів захисту, ми починаємо трансляцію дитячих мультфільмів, художнього та навчально-пізнавального кіно!

Лариса Дегтярьова, Депутатка Київради

Читайте також: 🍿 У Києві відкрився автокінотеатр Kinolife — як це виглядало

Глядачі можуть запропонувати свої варіанти фільмів, що вони хочуть переглянути. Серед запропонованих варіантів можна знайти різноманітні стрічки для дітей та дорослих. А розклад обіцяють опублікувати на відповідній Facebook-сторінці та на вході до парку.

Проте, як саме будуть узгоджувати права на показ фільмів — ще точно невідомо.

— Фільми не можна просто показувати. Потрібно придбати права, а це не дешево. Тому, навряд чи можна показувати фільми на замовлення, тільки ті, які дозволять дистриб’ютори. — Є така проблемка, будемо працювати…

Також ми вже раніше писали? У «Планеті кіно» назвали можливу дату відкриття кінотеатрів та фільми у прокаті після карантину, як у «Планеті кіно» назвали можливу дату відкриття закладів та фільми у прокаті після карантину.