🍿 У Києві відкрився автокінотеатр Kinolife — як це виглядало

Čytaty latynkoju
🍿 У Києві відкрився автокінотеатр Kinolife — як це виглядало

Автокінотеатр Kinolife

Автокинотеатр Kinolife Cinema працює на території паркінгу Арт-Заводу «Платформа» на лівому березі столиці щоденно. Переглянути афішу та придбати квитки можна на сайті.

Як запевняють самі організатори, автокінотеатр є безпечним місцем для проведення часу, оскільки глядачеві не треба залишати власну автівку під час перегляду.

Відкриття кінотеатру

Майже 70 машин завітало на відкриття. Під час перегляду глядачі залишалися у своїх автівках, а звук транслювався через FM-хвилю. Адміністратори кінотеатру були в масках та рукавицях. Контроль квитків здійснювався безконтактно.

01/ 04

Репертуар буде змінюватися щотижня, тож попереду ще багато чудових фільмів.

Про автокінотеатри

Читайте також: ⚡️ Уряд дозволив відновлення роботи транспорту та подовжив дію карантину

Перший у світі автокінотеатр з’явився 6 червня 1933 року в Америці. Автором такої ідеї був Річард Холлінгсхед, він просто відкрив кінотеатр у себе на задньому подвір’ї вдома. Раніше плата за перегляд складалась з двох частин: глядачі платили 25 центів за вхід і ще 25 — за парковку.

Пік популярності автокінотеатрів припав на кінець 50-х, до цього часу їх було близько 5 000.
Найбільший кінотеатр за всю історію вміщував 2 500 машин і ще 1 200 глядачів на сидячих місцях.

Якщо ви хочете відчути атмосферу традиційного автокінотеатру, то її можна побачити у кліпі Lana Del Rey на пісню Doin’ Time.

Окрім Києва автокінотеатри Kinolife доступні у Львові та Одесі. Також організатори обіцяють, що незабаром вони ще з’являться у Харкові, Дніпрі, Маріуполі та Сумах.

Раніше ми вже писали??‍? Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно, як Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно.