Реклама

🛴 У Києві запустять прокат електросамокатів Kiwi

Čytaty latynkoju
🛴 У Києві запустять прокат електросамокатів Kiwi

Вже 1 березня в Одесі запустили прокат електросамокатів Kiwi, у Києві компанія збирається відкрити свій прокат вже на цих вихідних.

Компанія коментує свій вибір Одеси, як першого міста для прокату, тим, що там вже тепло і для людей зручніше буде кататись на самокатах.

У Києві точки доступу до самокатів будуть розташовані в центрі, у районі Майдану Незалежності, Хрещатика, Бессарабського ринку та Золотих воріт.

Головна особливість прокату самокатів у тому, що їх можна залишити у районі доступу в будь-якому місті, головне щоб самокат не заважав людям та машинам поряд.

Для того щоб користуватись системою прокату, необхідно завантажити спеціальний застосунок у App Store або Google Play. Для того щоб зареєструватись необхідно вказати свій номер телефону, куди вам надішлють код-підтвердження, потім необхідно вказати дані банківської вашої картки.

Після рєестрації ви можете обрати будь-який доступний поряд самокат. Для того щоб скористуватись ним необхідно відсканувати QR-код на самокаті. Розблокування самокату коштує 10 гривень, одна хвилина прокату самокату коштує 3 гривні.

 

Самокат не треба відвозити на те місце, де ви його взяли. Достатньо просто залишити його у районі доступу так, щоб він нікому не заважав і його можна було б легко помітити.

Після поїздки треба вказати у застосунку, що ви завершили користування самокатом та сфотографувати його.

Також ми раніше писали?Bolt запустив тестовий прокат електросамокатів у Києві, планує доставку їжі, що Bolt запустив тестовий прокат електросамокатів у Києві.