fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛴Bolt запустив тестовий прокат електросамокатів у Києві, планує доставку їжі

🛴Bolt zapustyv testovyj prokat elektrosamokativ u Kyjevi, planuje dostavku їži
2020 року Bolt планує запустити локації оренди у найбільш трафікованих місцях Києва та сервіс доставки їжі. Орієнтовна ціна електросамокатів — €1 за розблокування, 1-2 грн за хвилину користування.
2020 roku Bolt planuje zapustyty lokaciї orendy u najbiľš trafikovanyh miscjah Kyjeva ta servis dostavky їži. Orijentovna cina elektrosamokativ — €1 za rozblokuvannja, 1-2 grn za hvylynu korystuvannja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Естонська компанія розповіла про деталі запуску оренди електросамокатів у Києві. До 2020 року сервіс працюватиме у тестовому режимі на території UNIT.City, де наразі доступні 20 електросамокатів. Щоб покататися на них, потрібно звернутися у службу підтримки Bolt. Коли повноцінний запуск. Весною 2020 року планують запустити локації оренди у найбільш трафікованих місцях Києва, наприклад на Хрещатику. Як орендувати. Просканувати через додаток QR-код на електросамокаті та поїхати. Після закінчення поїздки вказати про її завершення в додатку, з вашої карти зніметься сума за використання. Електросамокат потрібно залишити у безпечному місці. Співробітники компанії вечорами збиратимуть самокати по місту, ставитимуть їх на зарядку та до ранку повертатимуть на звичні локації. Що за самокати. Сервіс використовує скутери Segway Ninebot ES34, максимальна швидкість — 25 км/год, а запас ходу — 45 км. Які ціни. Орієнтовна ціна — €1 за розблокування, 1-2 грн за хвилину користування. Щодо інших міст. Після запуску у Києві Bolt планує запустити самокати в Одесі та Львові. Доставка їжі. Регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний розповів, що запуск сервісу доставки їжі Bolt в Україні у планах на наступний рік. Читайте також про те, що Glovo розпочав доставку у Київській області
Реклама 👇 Замовити

Естонська компанія розповіла про деталі запуску оренди електросамокатів у Києві. До 2020 року сервіс працюватиме у тестовому режимі на території UNIT.City, де наразі доступні 20 електросамокатів.

Щоб покататися на них, потрібно звернутися у службу підтримки Bolt.

Коли повноцінний запуск

Весною 2020 року планують запустити локації оренди у найбільш трафікованих місцях Києва, наприклад на Хрещатику.

Bolt

Як орендувати

Просканувати через додаток QR-код на електросамокаті та поїхати. Після закінчення поїздки вказати про її завершення в додатку, з вашої карти зніметься сума за використання.

Електросамокат потрібно залишити у безпечному місці. Співробітники компанії вечорами збиратимуть самокати по місту, ставитимуть їх на зарядку та до ранку повертатимуть на звичні локації.

Що за самокати

Сервіс використовує скутери Segway Ninebot ES34, максимальна швидкість — 25 км/год, а запас ходу — 45 км.

Bolt

Які ціни

Орієнтовна ціна — €1 за розблокування, 1-2 грн за хвилину користування.

Щодо інших міст

Після запуску у Києві Bolt планує запустити самокати в Одесі та Львові.

Доставка їжі

Регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний розповів, що запуск сервісу доставки їжі Bolt в Україні у планах на наступний рік.

Читайте також про те, що Glovo розпочав🛴Bolt запустив тестовий прокат електросамокатів у Києві, планує доставку їжі 1🛍️ Glovo розпочав доставку у Київській області доставку у Київській області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: