Реклама

🚕 Uber запускає перевірку ідентифікації водіїв та кур’єрів в Україні

Čytaty latynkoju
🚕 Uber запускає перевірку ідентифікації водіїв та кур’єрів в Україні

Uber представляє функцію «Перевірка ідентифікації в режимі реального часу» для всіх водіїв та кур’єрів в Україні.

Що відомо

Функція допоможе запобігти шахрайству, захистити облікові записи водія і кур’єра від злому. Це також гарантуватиме користувачам, що потрібна людина знаходиться за кермом автомобіля або доставляє їжу.

Uber

Як працює

  • Водіїв і кур’єрів будуть періодично просити переїхати в безпечне місце і зробити селфі, щоб переконатися, що їх фото збігається з профілем власника облікового запису. Цей запит може прийти у будь-який час, при вході в систему або між поїздками чи доставками.
  • Якщо зображення не збігаються або перевірка не виконана, обліковий запис буде заблоковано, і буде проведено подальше розслідування.
  • Попри те, що перевірки будуть проводитися випадковим чином, вони будуть ініційовані автоматично, якщо користувач повідомить про підозру невідповідності між зображеннями.
  • Щоб захистити особисті дані наших користувачів, водіям і кур’єрам буде надана можливість вибрати або автоматичну перевірку з використанням біометричної технології, або перевірку вручну за допомогою агентів підтримки Uber.

Читайте також про те, що Uber почав приховувати? Uber почав приховувати номери телефонів водіїв та пасажирів в Україні номери телефонів водіїв та пасажирів в Україні