fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚕 Uber почав приховувати номери телефонів водіїв та пасажирів в Україні

🚕 Uber počav pryhovuvaty nomery telefoniv vodiїv ta pasažyriv v Ukraїni
Відтепер, коли пасажир та водій зв’язуються через додаток щодо поїздки з Uber, обидва телефонні номери будуть анонімізовані. Тобто вони більше не побачать особистих контактних даних один одного.
Vidteper, koly pasažyr ta vodij zv’jazujuťsja čerez dodatok ščodo poїzdky z Uber, obydva telefonni nomery buduť anonimizovani. Tobto vony biľše ne pobačať osobystyh kontaktnyh danyh odyn odnogo.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  🚖 Що відомо. Uber представляє в Україні анонімізацію телефонних номерів. Це нова технологія для покращення якості спілкування пасажирів та водіїв. Відтепер, коли пасажир та водій зв’язуються через додаток щодо поїздки з Uber, обидва телефонні номери будуть анонімізовані. Тобто вони більше не побачать особистих контактних даних один одного. Новий інструмент має на меті підвищити безпеку на платформі. 🔒 Які ще безпекові функції. Перевір свою поїздку – сповіщення, яке закликає пасажирів перевірити при посадці, чи збігаються номерні знаки автомобіля та особи водія з тим, що показано в додатку перед тим, як приїде автомобіль. Кнопка виклику допомоги 102 – при натисканні кнопки в додатку, пасажири і водії можуть напряму, в разі потреби, звязатися з місцевою службою поліції (102). Довірені контакти – користувачі можуть легко призначити пять друзів або членів сімї своїми довіреними контактами і одним натисканням ділитися з ними інформацією про поїздку. Центр безпеки – новий вбудований в додаток інформаційний хаб, де користувачі можуть знайти інформацію про деякі ключові інструменти безпеки в додатку, у тому числі – цілодобову підтримку, інформацію про водія і автомобіль, GPS-відстеження поїздки і систему оцінки та зворотного звязку Сповіщення швидкості – функція, яка нагадує водіям про необхідність дотримуватися безпечної швидкості в межах встановлених обмежень швидкості. Читайте також про те, що Uber Shuttle запустив новий маршрут: з Оболоні на Поділ та до метро Золоті ворота
Реклама 👇 Замовити

🚖 Що відомо

Uber представляє в Україні анонімізацію телефонних номерів. Це нова технологія для покращення якості спілкування пасажирів та водіїв.

Відтепер, коли пасажир та водій зв’язуються через додаток щодо поїздки з Uber, обидва телефонні номери будуть анонімізовані. Тобто вони більше не побачать особистих контактних даних один одного.

Новий інструмент має на меті підвищити безпеку на платформі.

uber

🔒 Які ще безпекові функції

  • «Перевір свою поїздку» – сповіщення, яке закликає пасажирів перевірити при посадці, чи збігаються номерні знаки автомобіля та особи водія з тим, що показано в додатку перед тим, як приїде автомобіль.
  • Кнопка виклику допомоги 102 – при натисканні кнопки в додатку, пасажири і водії можуть напряму, в разі потреби, зв’язатися з місцевою службою поліції (102).
  • Довірені контакти – користувачі можуть легко призначити п’ять друзів або членів сім’ї своїми «довіреними контактами» і одним натисканням ділитися з ними інформацією про поїздку.
  • Центр безпеки – новий вбудований в додаток інформаційний хаб, де користувачі можуть знайти інформацію про деякі ключові інструменти безпеки в додатку, у тому числі – цілодобову підтримку, інформацію про водія і автомобіль, GPS-відстеження поїздки і систему оцінки та зворотного зв’язку
  • Сповіщення швидкості – функція, яка нагадує водіям про необхідність дотримуватися безпечної швидкості в межах встановлених обмежень швидкості.

Читайте також про те, що Uber Shuttle запустив🚕 Uber почав приховувати номери телефонів водіїв та пасажирів в Україні 1🚌 Uber Shuttle запустив новий маршрут: з Оболоні на Поділ та до метро «Золоті ворота» новий маршрут: з Оболоні на Поділ та до метро «Золоті ворота»

Теґи: Uber, таксі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: