🎄 «Різдвяна фабрика мрій» відкриється 2 листопада на ВДНГ: скляні іграшки та здійснення мрій

Čytaty latynkoju
🎄 «Різдвяна фабрика мрій» відкриється 2 листопада на ВДНГ: скляні іграшки та здійснення мрій

На ВДНГ відкриється «Різдвяна фабрика мрій», де можна буде створити іграшки зі скла та розкрити таємницю здійснення мрій. Фабрика буде розміщуватися у павільйоні 2, який перетвориться у казкове місто.

Про це на сторінці у Facebook написав генеральний директор ВДНГ Євген Мушкін.

Що буде

На виробництві працюватимуть тільки ельфи, які виконуватимуть бажання з дитячих новорічних листів. Фабрика – це таємне місце, відкрите найдопитливішим ельфом. Туди прибуватимуть листи діток з величезними мріями: про польоти на Марс, про зустріч з казковими героями, про щастя та про любов.

Під час прогулянки відвідувачі зможуть поринути у різдвяні пригоди та познайомитися з процесом виготовлення скляних ялинкових прикрас. На фабриці розташують кабінет ельфа-чарівника, спеціальні ванни для сріблення ялинкових іграшок та майстерня з розпису і фарбування готових прикрас.

01/ 03

Як працюватиме «Різдвяна фабрика мрій»

Наприкінці подорожі фабрикою гості разом з ельфом прикрасять величезну ялинку. У казковому місті працюватиме Різдвяна Пошта, де кожен охочий зможе відправити свої подарунки та частинку мрії своїх близьких.

Читайте також: Євген Мушкін, генеральний директор ВДНГ: «Для відпусток — немає часу!»

Декорації робить Максим Білецький – автор декорацій шоу «Вартові Мрій», «Дім Таємничих пригод» та Резиденції Діда Мороза.

«Різдвяна фабрика мрій» працюватиме кожні вихідні з 2 листопада по 1 грудня, а з 7 грудня по 19 січня щодня у Зимовій Країні на ВДНГ.

Читайте також про те, як на різдвяні та новорічні свята виглядатиме Софійська та Контрактова площі.