Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎄 Новий рік 2020 у Києві: як виглядатимуть Софійська та Контрактова площі (фото)

🎄 Novyj rik 2020 u Kyjevi: jak vygljadatymuť Sofijśka ta Kontraktova plošči (foto)

Цьогоріч Новий рік 2020 та Різдво святкуватимуть на Софійській площі, де встановлять головну ялинку країни, та Контрактовій площі. Висота різдвяного дерева сягатиме 28 метрів. Його прикрасять 800 тематичних іграшок та засвітять понад чотири кілометри різнокольорових гірлянд.
Cogorič Novyj rik 2020 ta Rizdvo svjatkuvatymuť na Sofijśkij plošči, de vstanovljať golovnu jalynku kraїny, ta Kontraktovij plošči. Vysota rizdvjanogo dereva sjagatyme 28 metriv. Jogo prykrasjať 800 tematyčnyh igrašok ta zasvitjať ponad čotyry kilometry riznokoľorovyh girljand.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  🎄 Новий рік 2020. Цьогоріч новорічні та різдвяні свята триватимуть на Софійській площі, де встановлять головну ялинку країни, та Контрактовій площі. Висота різдвяного дерева, яке, можливо, буде живим, сягатиме 28 метрів. Його прикрасять 800 тематичних іграшок та засвітять понад чотири кілометри різнокольорових гірлянд. Різдвяні ярмарки відкриють 14 грудня, а ялинки засвітять на День Святого Миколая 19 грудня. 🎊 Що буде на Софійській площі на Новий рік 2020 Цьогоріч тематикою свята стане казка про Лускунчика. Саме іграшки-лускунчики разом з відомими українськими героями-богатирями прикрашатимуть ялинку. Королівство подарунків — ярмарок сувенірів та подарунків до свята; Королівство смаку — смачні страви та напої; Королівство розваг — казкове місто для дітей. Веселощі, атракціони, аніматори, інсталяції та подарунки; Королівство лайків — численні фотозони на Софійській площі та Володимирському проїзді. Між королівствами курсуватиме казковий різдвяний експрес. Лише ним можна дістатися з одного королівства до іншого. 🎉 Що буде на Контрактовій площі на Новий рік 2020. Різдвяний ярмарок, народні гуляння, стріт-арт ковзанка, резиденція Святого Миколая. Тематикою свята стане опішнянська кераміка: затишне зимове містечко в етностилі, тематичні інсталяції та розваги. Різдвяний ярмарок зі смаколиками та сувенірами для всієї родини; Стріт-арт ковзанка, гірка та традиційні розважальні заходи; Колоритні арт-об’єкти в опішнянському стилі, світлові інсталяції та фотозони; Резиденція Святого Миколая для наймолодших відвідувачів. Дивіться також кліп Alina Pash на пісню Bosorkanya – карпатська історія боротьби між добром та злом.

🎄 Новий рік 2020

Цьогоріч новорічні та різдвяні свята триватимуть на Софійській площі, де встановлять головну ялинку країни, та Контрактовій площі. Висота різдвяного дерева, яке, можливо, буде живим, сягатиме 28 метрів. Його прикрасять 800 тематичних іграшок та засвітять понад чотири кілометри різнокольорових гірлянд.

Різдвяні ярмарки відкриють 14 грудня, а ялинки засвітять на День Святого Миколая 19 грудня.

🎊 Що буде на Софійській площі на Новий рік 2020

Цьогоріч тематикою свята стане казка про Лускунчика. Саме іграшки-лускунчики разом з відомими українськими героями-богатирями прикрашатимуть ялинку.

  • Королівство подарунків — ярмарок сувенірів та подарунків до свята;
  • Королівство смаку — смачні страви та напої;
  • Королівство розваг — казкове місто для дітей. Веселощі, атракціони, аніматори, інсталяції та подарунки;
  • Королівство лайків — численні фотозони на Софійській площі та Володимирському проїзді.

Новий рік 2020

Між королівствами курсуватиме казковий різдвяний експрес. Лише ним можна дістатися з одного королівства до іншого.

🎉 Що буде на Контрактовій площі на Новий рік 2020

Різдвяний ярмарок, народні гуляння, стріт-арт ковзанка, резиденція Святого Миколая. Тематикою свята стане опішнянська кераміка: затишне зимове містечко в етностилі, тематичні інсталяції та розваги.

  • Різдвяний ярмарок зі смаколиками та сувенірами для всієї родини;
  • Стріт-арт ковзанка, гірка та традиційні розважальні заходи;
  • Колоритні арт-об’єкти в опішнянському стилі, світлові інсталяції та фотозони;
  • Резиденція Святого Миколая для наймолодших відвідувачів.

Новий рік 2020

Дивіться також кліп Alina Pash на пісню Bosorkanya – карпатська історія боротьби між добром та злом.

Джерело: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: