🏢 Мережа бізнес-просторів Creative States запускається у Дніпрі

Čytaty latynkoju
🏢 Мережа бізнес-просторів Creative States запускається у Дніпрі

Creative States у Дніпрі

Creative State of Dnipro розташується на 3 поверсі бізнес-центру «Кудашівський». Локація площею понад 3500 м² буде розрахована на 600 осіб.

Creative States

Дизайн

Новий простір в Дніпрі буде натхненним атмосферою Бостона, міста, яке уособлює фінанси. Серед виняткових рис Creative State of Dnipro команда зазначає бізнес-сьюти (крім стандартних офісів), а також окремий івент-хол.

Creative States не тільки буде сприяти розвитку Дніпра, а й посилить його інвестиційну привабливість. Всім нашим резидентам доступний роумінг між локаціями. Кияни зможуть проводити зустрічі, працювати в Дніпрі, і навпаки

Ілля Кенігштейн, засновник і CEO мережі

Традиційно в локаціях мережі є комфортні лаунж, переговорні кімнати та скайп-руми, кухня з шеф-кухарем. Щоп’ятниці проводяться happy hours для резидентів. Також вони можуть скористатися спеціальними пропозиціями, знижками та акціями від партнерських сервісів.

Creative States

Коли відкриють

Коворкінг запустять навесні 2020 року. У Creative States відзначають, що будівництво треба координувати і віддалено, і на місці. Це шанс протестувати таку схему перед запуском в інших містах України та виходом у Європу.

Наразі у Києві працює дві заповнені локації – у БЦ Gulliver та БЦ Senator в Києві. У третьої та найбільшої, Creative State of Arsenal? Новий бізнес-простір Creative States відкриється на київському заводі «Арсенал», яка відкриється в січні 2020 року, за підсумками першого пресейлу зайнято понад 50% офісів.