fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏢 Новий бізнес-простір Creative States відкриється на київському заводі «Арсенал»

🏢 Novyj biznes-prostir Creative States vidkryjeťsja na kyїvśkomu zavodi «Arsenal»
У колишньому ангарі розташують велику лаунж-зону, кухню, скайп-руми, барну стійку та трансформований івент-хол. За атмосферою Creative State of Arsenal буде близьким до міської зони Coal Drops Yard у Лондоні. 
U kolyšńomu angari roztašujuť velyku launž-zonu, kuhnju, skajp-rumy, barnu stijku ta transformovanyj ivent-hol. Za atmosferoju Creative State of Arsenal bude blyźkym do miśkoї zony Coal Drops Yard u Londoni. 
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ❓ Що відомо. Бізнес-простір Creative State of Arsenal буде знаходитися в окремому триповерховому будинку на території заводу Арсенал. Це третя та найбільша локація Creative States: площа простору — 3800 м², які розраховані на 650-700 робочих місць. Це колишній ангар, який належить заводу Арсенал. Останні десятки років він був складом для застарілих верстатів і різного мотлоху. 🏢 Про Creative State of Arsenal. На першому поверсі розташують великий лаунж, посеред якого буде живе дерево як символ життя і розвитку. Також там організують центральний фронтдеск, чимало переговорних кімнат, скайп-руми, велику барну стійку та трансформований івент-хол. Інший простір займе офісна зона. Між першим і другим поверхами буде розташована палуба з великою зоною нефіксованих робочих місць. На другому поверсі — велика кухня та деякі офіси зі скляними стелями. На третьому поверсі команда планує побудувати обмежену кількість бізнес-сьютів – офісів для топ-менеджерів і керівників компаній. Навпроти ангару буде розбитий сквер та організована громадська зона. На території також планується спеціально відведена зона під паркування. 🏞️ Coal Drops Yard у Києві. За атмосферою Creative State of Arsenal буде близьким до міської зони Coal Drops Yard у Лондоні. Дизайн локації команда проекту реалізує у стилі кінематографічного Арт-Нуво (Art Nouveau), відмінна риса якого велика кількість хвилеподібних асиметричних ліній, які відтворюють форми природи. Коли відкриють нову локацію, поки не повідомляють. Читайте також про те, що в липні Creative States запустив другу локацію на 29-му поверсі БЦ Gulliver.
Реклама 👇 Замовити

❓ Що відомо

Бізнес-простір Creative State of Arsenal буде знаходитися в окремому триповерховому будинку на території заводу «Арсенал». Це третя та найбільша локація Creative States: площа простору — 3800 м², які розраховані на 650-700 робочих місць.

Це колишній ангар, який належить заводу «Арсенал». Останні десятки років він був складом для застарілих верстатів і різного мотлоху.

Creative State

🏢 Про Creative State of Arsenal

На першому поверсі розташують великий лаунж, посеред якого буде живе дерево як символ життя і розвитку. Також там організують центральний фронтдеск, чимало переговорних кімнат, скайп-руми, велику барну стійку та трансформований івент-хол.

Інший простір займе офісна зона. Між першим і другим поверхами буде розташована «палуба» з великою зоною нефіксованих робочих місць. На другому поверсі — велика кухня та деякі офіси зі скляними стелями.

бізнес-простір

На третьому поверсі команда планує побудувати обмежену кількість бізнес-сьютів – офісів для топ-менеджерів і керівників компаній.

Навпроти ангару буде розбитий сквер та організована громадська зона. На території також планується спеціально відведена зона під паркування.

Creative State

🏞️ Coal Drops Yard у Києві

За атмосферою Creative State of Arsenal буде близьким до міської зони Coal Drops Yard у Лондоні. Дизайн локації команда проекту реалізує у стилі кінематографічного Арт-Нуво (Art Nouveau), відмінна риса якого велика кількість хвилеподібних асиметричних ліній, які відтворюють форми природи.

Коли відкриють нову локацію, поки не повідомляють.

Читайте також про те, що в липні Creative States запустив🏢 Новий бізнес-простір Creative States відкриється на київському заводі «Арсенал» 1🌴 Creative States відкрила бізнес-простір в Gulliver – спальні капсули та рок-сцена другу локацію на 29-му поверсі БЦ Gulliver.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: