🍁 МОЗ пропонує заборонити спалювати листя, посипати дороги сіллю та обрізати дерева

Čytaty latynkoju
🍁 МОЗ пропонує заборонити спалювати листя, посипати дороги сіллю та обрізати дерева

Міністерство охорони здоров’я запропонувало до громадського обговорення проєкт з новими санітарними нормами.

Середовище для людей з інвалідністю

Нові норми передбачають широкий (120 сантиметрів) і пологий з’їзд з тротуару чи велодоріжки та паркувальні стовпчики. Необхідні пандуси з належною шириною та ухилом або ліфт на кожному з виходів підземних і надземних пішохідних переходів, а також лави для сидіння вздовж вулиць кожні 300 метрів.

МОЗ

Вбиральні

Пропонується збільшити кількість громадських вбиралень та заборонити вбиральні без каналізації.
У зоні, де гуляють люди, оптимальна відстань між вбиральнями – до 700 метрів, а в людних місцях – до 300 метрів. Туалети повинні обладнати столами для сповивання немовляти та забезпечити доступ до питної води.

МОЗ

Сміття

За новими нормами, урни на тротуарах потрібно встановлювати кожні 60 метрів. Сміттєві контейнери будуть роздільними і обов’язково з кришками.

МОЗ

Спалювання листя

МОЗ пропонує заборонити спалювати листя, замість цього вивозити його на поля компостування.

МОЗ

Обрізання дерев

Планують заборонити обрізати дерева «для омолодження». Така обрізка зменшує розмір крони дерева та погіршує очищення повітря.

МОЗ

Сіль на дорогах

Також буде заборонено посипати дороги сіллю.

Вносити пропозиції до запропонованого документа можна впродовж місяця з дня опублікування, надіславши їх на електронну адресу [email protected] або на адресу: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7.

Читайте також про те, що у Києві на станції метро «Лук’янівська» відкрили?‍♂️ У Києві на станції метро «Лук’янівська» відкрили прозорий офіс поліції: як виглядає прозорий офіс поліції.