fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👮‍♂️ У Києві на станції метро «Лук’янівська» відкрили прозорий офіс поліції: як виглядає

👮‍♂️ U Kyjevi na stanciї metro «Luk'janivśka» vidkryly prozoryj ofis policiї: jak vygljadaje
Наразі проєкт працює у пілотному режимі на станції метро «Лук'янівська». Якщо робота правоохоронців у такому режимі доведе ефективність, то такі офіси відкриють на найбільш завантажених станціях метрополітену.
Narazi projekt pracjuje u pilotnomu režymi na stanciї metro «Luk'janivśka». Jakščo robota pravoohoronciv u takomu režymi dovede efektyvnisť, to taki ofisy vidkryjuť na najbiľš zavantaženyh stancijah metropolitenu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На станції метро Лук’янівська створили офіс поліції метрополітену, які мають прозорі скляні стіни. Про це повідомляє Офіційний портал Києва. Поліцейські у реальному часі можуть спостерігати через систему відеонагляду ситуацію на станції та реагувати оперативно на будь-які виклики. Що відомо. Звертатися до поліції у метрополітені можна у таких випадках: шукаєте людину, яка загубилась та могла б користуватися метро; втратили у підземці цінні речі або документи; виявили підозрілий предмет; побачили порушення закону; потребуєте захисту та допомоги тощо. У відкритому офісі поліції також наявний автоматичний дефібрилятор для надання допомоги пасажирам. Що далі. Наразі проєкт працює у пілотному режимі. Якщо робота правоохоронців у такому режимі доведе ефективність, то такі офіси відкриють на найбільш завантажених станціях метрополітену. Читайте також, що автоматизовані каси продаватимуть безконтактні картки у київському метро.
Реклама 👇 Замовити

На станції метро «Лук’янівська» створили офіс поліції метрополітену, які мають прозорі скляні стіни.

Про це повідомляє Офіційний портал Києва.

Поліцейські у реальному часі можуть спостерігати через систему відеонагляду ситуацію на станції та реагувати оперативно на будь-які виклики.

офіс поліції

Що відомо

Звертатися до поліції у метрополітені можна у таких випадках:

  • шукаєте людину, яка загубилась та могла б користуватися метро;
  • втратили у підземці цінні речі або документи;
  • виявили підозрілий предмет;
  • побачили порушення закону;
  • потребуєте захисту та допомоги тощо.

У відкритому офісі поліції також наявний автоматичний дефібрилятор для надання допомоги пасажирам.

01/ 04

Що далі

Наразі проєкт працює у пілотному режимі. Якщо робота правоохоронців у такому режимі доведе ефективність, то такі офіси відкриють на найбільш завантажених станціях метрополітену.

Читайте також, що автоматизовані каси продаватимуть👮‍♂️ У Києві на станції метро «Лук'янівська» відкрили прозорий офіс поліції: як виглядає 1🚇 Метро без жетонів: автоматизовані каси продаватимуть безконтактні картки безконтактні картки у київському метро.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: