Реклама

🙌 «Дивні дива»: нові постери, дата прем’єри та фінальний п’ятий сезон

Čytaty latynkoju
🙌 «Дивні дива»: нові постери, дата прем’єри та фінальний п’ятий сезон
  1. Головна
  2. Кіно і серіали
  3. 🙌 «Дивні дива»: нові постери, дата прем’єри та фінальний п’ятий сезон
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Netflix нарешті зробив кілька важливих заяв щодо «Дивних див». У соцмережах нам повідомили дату виходу четвертого сезону та, що особливо порадує шанувальників, так це те, що шоу отримає п’ятий фінальний сезон що популярне науково-фантастичне шоу завершиться 5 сезоном.

Читайте також: 👾 Тематичні місяці в Na chasi. Тема лютого — Японія

Також було підтверджено, що Netflix може займатися розробкою спіноффів «Дивних див», тож шанувальникам справді є до чого готуватися.

Щодо четвертого сезону на який усі уже зачекалися, то у Netflix заявили, що він буде розділений на дві частини, перша з яких вийде 27 травня. Друга частина вийде через п’ять тижнів з прем’єрою 1 липня. Раніше Netflix таким же чином розбила четвертий сезон «Озарка» на дві частини, тому тут немає чому дивуватися.

Нові постери:

 

Творці серіалу Метт і Росс Даффер заявили, що хочуть розділити новий сезон «Дивних див» на дві частини через його «безпрецедентну тривалість». Четвертий сезон мав дев’ять сценаріїв й понад 800 сторінок та для нього знадобилося два роки фільмування і «тисячі» VFX-зйомок, про це брати Даффер повідомили у примітці для шанувальників.

Загальна тривалість нового сезону майже вдвічі перевищує тривалість будь-якого з попередніх й брати відзначили, що четвертий сезон був «найскладнішим, але водночас і найбільш приємним».

Усі, хто бере участь, неймовірно пишаються результатами, і ми не можемо дочекатися, щоб поділитися ними з вами

Брати Даффер

Раніше режисер і продюсер Шон Леві повідомляв Collider, що четвертий сезон зайняв більше часу, ніж очікувалося, частково через пандемію та більші творчі амбіції команди.

Трейлер четвертого сезону:

Брати також підтвердили, що «Дивні дива» отримають п’ятий сезон, який буде завершальним у рамках історії.

Сім років тому ми запланували повну сюжетну арку для «Дивих див». Тоді ми передбачали, що історія триватиме чотири-п’ять сезонів. Виявилося, що вона занадто велика, щоб розповісти її за чотири...

Брати Даффер

Однак наразі невідомо, коли планується вихід п’ятого сезону «Дивних див» та якою буде історія, але, швидше за все, це ще також займе певний час.

Також було опубліковано повний синопсис четвертого сезону (тиць)

Пройшло шість місяців після битви при Старкорді, яка принесла Гокінзу жах і руйнування. Борючись із наслідками, наша група друзів вперше розлучилася – і орієнтація на складнощі середньої школи не полегшила справи. У цей найуразливіший час з’являється нова жахлива надприродна загроза, яка представляє жахливу таємницю, яка, якщо її буде розгадано, нарешті може покласти край жахам.

Нарешті, брати Даффер подражнили тим, що на Netflix може з’явитися більше контенту по мотивах «Дивних див» після того, як головне шоу завершиться п’ятим сезоном:

У світі Stranger Things є ще багато інших захопливих історій; нові таємниці, нові пригоди, нові несподівані герої

На цю мить це все, що брати розповіли на тему розширення всесвіту про «Дивні дива», тож нам доведеться зачекати, щоб дізнатися, що з цього може вийти.

Раніше повідомлялося, що у Netflix готують спінофф про Одинадцяту.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...