Реклама

✨ Дивіться трейлер до повнометражного фільму «Чіп і Дейл: Бурндучки рятівнички»

Čytaty latynkoju
youtube.com
✨ Дивіться трейлер до повнометражного фільму «Чіп і Дейл: Бурндучки рятівнички»
  1. Головна
  2. Кіно і серіали
  3. ✨ Дивіться трейлер до повнометражного фільму «Чіп і Дейл: Бурндучки рятівнички»
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Disney виклав тизер-трейлер повнометражного фільму про бурундуків-рятівників Чіпа і Дейла. Новий фільм нам обіцяє незвичний погляд на історію персонажів.

Як бачимо, фільм нам розповість історію Чіпа і Дейла, як зірок однойменного шоу, яке було шалено популярним під час виходу в ефір. Однак через тридцять років їхні шляхи розійшлися. Чіп тепер працює страховим агентом, а Дейл чіпляється за дні своєї колишньої слави та намагається залишатися актуальним, навіть перенісши «операцію CGI».

Читайте також: 👾 Тематичні місяці в Na chasi. Тема лютого — Японія

Однак дует змушений буде знову об’єднатися після того, як колишня учасниця акторського складу пропала безвісти. Тому бурундучки будуть змушені кинути усі сили на пошук Пружинки.

У трейлері можна побачити багатьох інших персонажів зі світу Disney як у 2D, так і у 3D. Знайшлося місце й для «Кішок» найкращого найгіршого фільму 2019 року.

Прем’єра стрічки відбудеться 20 травня цього року ексклюзивно на Disney+. Відзначимо, що дана стрімінгова платформа досі не доступна в Україні.

Як можна побачити із трейлеру стрічка чимось нагадує інший фільм від Disney «Хто підставив кролика Роджера», який вийшов у 1988 році.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...