fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👾 Ігровий гігант Ubisoft стане вузлом-валідатором мережі Tezos

👾 Igrovyj gigant Ubisoft stane vuzlom-validatorom mereži Tezos
Ubisoft поповнить список з 277 пекарів (вузлів-валідаторів) в мережі Tezos.
Ubisoft popovnyť spysok z 277 pekariv (vuzliv-validatoriv) v mereži Tezos.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Партнерство з Ubisoft. Ubisoft стане вузлом-валідатором (пекарм) екосистеми Tezos в рамках партнерства з Nomadic Labs. Ubisoft є розробником культових відеоігрових серій Assassins Creed, Prince of Persia, Tom Clancy та інших. 🤔 Хто такі валідатори?. . В рамках співпраці, Ubisoft приєднається до групи з 277 вузлом-валідатором, яка визначає та додати блоки транзакцій в мережу. Пекарі також розподілили винагороди, які можна отримати від перевірки транзакцій. Їх можна отримати на гаманці, які делегують свої ставки Tezos (XTZ). Читатйте також: 🤩 Ampleforth запускає новий токен управління FORTH на Coinbase Pro. Нові можливості для компаній. Приєднуючись до спільноти Tezos, Ubisoft продовжує дослідження технології блокчейн через свою лабораторію стратегічних інновацій. Ubisoft вважає, що блокчейн може надати нові можливості як гравцям, так і розробникам. Це нове партнерство дозволить нам реалізувати наші інноваційні зусилля з екосистемою, яка відповідає нашому підходу завдяки алгоритму консенсусу Proof-of-Stake. Ніколя Пуард. директор з ініціативи блокчейн в Ubisoft. Ubisoft буде експериментувати з інноваційним алгоритмом консенсусу і продовжить дослідження цієї технології для майбутніх ігор.

Партнерство з Ubisoft

Ubisoft стане вузлом-валідатором (пекарм) екосистеми Tezos в рамках партнерства з Nomadic Labs. Ubisoft є розробником культових відеоігрових серій Assassin’s Creed, Prince of Persia, Tom Clancy та інших.

🤔 Хто такі валідатори?

Валідатори — це оператори вузлів, кожен з яких зберігає копію блокчейну і повинен виконувати певні функції для забезпечення безпеки системи. Вузли-валідатори несуть відповідальність за створення нових блоків і голосування в протоколі фіналізації.

В рамках співпраці, Ubisoft приєднається до групи з 277 вузлом-валідатором, яка визначає та додати блоки транзакцій в мережу.

Пекарі також розподілили винагороди, які можна отримати від перевірки транзакцій. Їх можна отримати на гаманці, які делегують свої ставки Tezos👾 Ігровий гігант Ubisoft стане вузлом-валідатором мережі Tezos 1💰 3 причини, чому криптовалюти — на часі (XTZ).

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 🤩 Ampleforth запускає новий токен управління FORTH на Coinbase Pro

Нові можливості для компаній

Приєднуючись до спільноти Tezos, Ubisoft продовжує дослідження технології блокчейн через свою лабораторію стратегічних інновацій.

Ubisoft вважає, що блокчейн може надати нові можливості як гравцям, так і розробникам. Це нове партнерство дозволить нам реалізувати наші інноваційні зусилля з екосистемою, яка відповідає нашому підходу завдяки алгоритму консенсусу Proof-of-Stake

Ніколя Пуард, директор з ініціативи блокчейн в Ubisoft

Ubisoft буде експериментувати з інноваційним алгоритмом консенсусу і продовжить дослідження цієї технології для майбутніх ігор.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: