👾 Ігровий гігант Ubisoft стане вузлом-валідатором мережі Tezos

Čytaty latynkoju
👾 Ігровий гігант Ubisoft стане вузлом-валідатором мережі Tezos

Партнерство з Ubisoft

Ubisoft стане вузлом-валідатором (пекарм) екосистеми Tezos в рамках партнерства з Nomadic Labs. Ubisoft є розробником культових відеоігрових серій Assassin’s Creed, Prince of Persia, Tom Clancy та інших.

? Хто такі валідатори?

Валідатори — це оператори вузлів, кожен з яких зберігає копію блокчейну і повинен виконувати певні функції для забезпечення безпеки системи. Вузли-валідатори несуть відповідальність за створення нових блоків і голосування в протоколі фіналізації.

В рамках співпраці, Ubisoft приєднається до групи з 277 вузлом-валідатором, яка визначає та додати блоки транзакцій в мережу.

Пекарі також розподілили винагороди, які можна отримати від перевірки транзакцій. Їх можна отримати на гаманці, які делегують свої ставки Tezos? 3 причини, чому криптовалюти — на часі (XTZ).

Читайте також: 🤩 Ampleforth запускає новий токен управління FORTH на Coinbase Pro

Нові можливості для компаній

Приєднуючись до спільноти Tezos, Ubisoft продовжує дослідження технології блокчейн через свою лабораторію стратегічних інновацій.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Ubisoft вважає, що блокчейн може надати нові можливості як гравцям, так і розробникам. Це нове партнерство дозволить нам реалізувати наші інноваційні зусилля з екосистемою, яка відповідає нашому підходу завдяки алгоритму консенсусу Proof-of-Stake

Ніколя Пуард, директор з ініціативи блокчейн в Ubisoft

Ubisoft буде експериментувати з інноваційним алгоритмом консенсусу і продовжить дослідження цієї технології для майбутніх ігор.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют