fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤩 Японський банк Sumitomo Mitsui запустив перший в країні security-токен

🤩 Japonśkyj bank Sumitomo Mitsui zapustyv peršyj v kraїni security-token
Security-токену призначили рейтинг «а-1».
Security-tokenu pryznačyly rejtyng «a-1».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перший в Японії security-токен. Японський банк Sumitomo Mitsui Trust Bank (SMBT) спільно з Securitize (платформа, що забезпечує запуск і регуляцію security-токенів) вперше в країні випустив security-токен*. Він відповідає Закону про фінансові інструменти та обмін, який регулює компанії цінних паперів в Японії. Це стало відомо з оголошення від Хірохіто Ніджі з SMBT, яке було опубліковано в Cointelegraph. Токен був створений шляхом токенізації паперових сертифікатів одержувача, що представляє право власності інвестора на базовий актив. SMBT також створив тестову компанію для управління секюритизованими інвестиціями. Security-токен отримав рейтинг а-1 від японського рейтингового агентства Rating and Investment Information, Inc. Це вказує на високу ймовірність того, що продукт буде виконувати свої короткострокові зобовязання. Що таке security-токен?. . Партнерство з Securitize. Як зазначалося раніше, SMBT знаходиться в партнерстві з Securitize. Платформа була заснована в США у 2017 році. Потім вона відкрила японський підрозділ, який забезпечував інвестиції за підтримки деяких провідних компаній країни, включно з корпораціями Sony, SBI (компанія, що надає фінансові послуги) і холдинговою компанією Softbank. Хірохіто Ніджі висловив величезну гордість за те, що банк використовує цифрові цінні папери. У своєму оголошенні він заявив: Ми прагнемо активно розробляти та надавати інноваційні рішення нашим клієнтам з урахуванням їх мінливих потреб, поєднуючи передові цифрові технології та наш традиційний досвід роботи з трастовими банками. Хірохіто Ніджі. CEO. Що відомо про SMBT. SMBT є членом Японської асоціації security-токенів разом із місцевими телекомунікаційними гігантами NTT і Softbank. Фірма вперше почала вивчати блокчейн в жовтні 2016 року, коли обєдналася з виробником і постачальником апаратного і програмного забезпечення IBM для дослідження використання DLT (технології зберігання інформації) з метою підвищення ефективності управління активами, нерухомості та банківського бізнесу. Пропозиції security-токенів, або STO, нещодавно отримали широке визнання в Японії. До того  ж в травні минулого року Агентство фінансових послуг країни визнало Японську асоціацію STO.
Реклама 👇 Замовити

Перший в Японії security-токен

Японський банк Sumitomo Mitsui Trust Bank (SMBT) спільно з Securitize (платформа, що забезпечує запуск і регуляцію security-токенів) вперше в країні випустив security-токен*. Він відповідає Закону про фінансові інструменти та обмін, який регулює компанії цінних паперів в Японії. Це стало відомо з оголошення від Хірохіто Ніджі з SMBT, яке було опубліковано в Cointelegraph.

Токен🤩 Японський банк Sumitomo Mitsui запустив перший в країні security-токен 1💎 Токенізуй мене повністю. Що таке токен був створений шляхом токенізації паперових сертифікатів одержувача, що представляє право власності інвестора на базовий актив. SMBT також створив тестову компанію для управління сек’юритизованими інвестиціями.

Security-токен отримав рейтинг «а-1» від японського рейтингового агентства Rating and Investment Information, Inc. Це вказує на високу ймовірність того, що продукт буде виконувати свої короткострокові зобов’язання.

Що таке security-токен?

*Security-токени — це цифрові аналоги цінних паперів, які засвідчують власність і дають власникам право на реалізацію їх інвестиційних інтересів: дохід з відсотків, частка у власності тощо. Ці права записані в смартконтрактах, а токенами торгують на біржі. Security-токени підпадають під фінансову регуляцію (наприклад, Комісією з цінних паперів США — SEC).

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Партнерство з Securitize

Як зазначалося раніше, SMBT знаходиться в партнерстві з Securitize. Платформа була заснована в США у 2017 році. Потім вона відкрила японський підрозділ, який забезпечував інвестиції за підтримки деяких провідних компаній країни, включно з корпораціями Sony, SBI (компанія, що надає фінансові послуги) і холдинговою компанією Softbank.

Хірохіто Ніджі висловив величезну гордість за те, що банк використовує цифрові цінні папери. У своєму оголошенні він заявив:

Ми прагнемо активно розробляти та надавати інноваційні рішення нашим клієнтам з урахуванням їх мінливих потреб, поєднуючи передові цифрові технології та наш традиційний досвід роботи з трастовими банками

Хірохіто Ніджі, CEO

Що відомо про SMBT

SMBT є членом Японської асоціації security-токенів разом із місцевими телекомунікаційними гігантами NTT і Softbank. Фірма вперше почала вивчати блокчейн в жовтні 2016 року, коли об’єдналася з виробником і постачальником апаратного і програмного забезпечення IBM для дослідження використання DLT (технології зберігання інформації) з метою підвищення ефективності управління активами, нерухомості та банківського бізнесу.

Пропозиції security-токенів, або STO, нещодавно отримали широке визнання в Японії. До того  ж в травні минулого року Агентство фінансових послуг країни визнало Японську асоціацію STO.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: