fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌞 Сонячна енергія є однією з найдешевших у світі: дослідження

🌞 Sonjačna energija je odnijeju z najdeševšyh u sviti: doslidžennja
Однак ціна на сонячну енергію все ж залежить від місця.
Odnak cina na sonjačnu energiju vse ž zaležyť vid miscja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сонячна енергія й попит на неї. У CleanTechnica дослідили витрати на сонячну енергію протягом десятиліть й виявили, що це джерело енергії стало одним з найдешевших варіантів нової електроенергії у світі. Витрати на сонячні модулі в США з 2006 по 2019 рік (графік праворуч) йдуть вниз, а поставки американських сонячних модулів з 2006 по 2019 рік (діаграма зліва) невпинно зростають. У Міністерстві енергетики США мають на меті скоротити витрати на сонячні електростанції на 60% до 2030 року — це зробить їх доступнішими. Для реалізації цього проєкту уряд виділить $126 мільйонів. За словами Міністерки енергетики США Дженніфер Ґранхольм у багатьох частинах країни сонячна енергія вже дешевша за вугілля та інші види викопного палива. Також вона зазначила, що додаткове фінансування дозволить створити нові робочі місця й повністю перейти на використання зеленої енергії до 2035 року. Вже раніше було відомо, що президент США Джозеф Байден підписав одразу декілька указів на боротьбу з кліматичною кризою. Читатйте також: ♻️ Спростовуємо міфи про відновлювану енергію. Екологія в США. Для цього відмовляться від видобутку нафти на всіх федеральних територіях США. Втім, це правило не розповсюджується на ділянки у приватній власності. Натомість Америка планує зосередитись на екологічних джерелах енергії — на електроенергії від морських та вітрових станцій. Джозеф Байден зазначив, що проблеми зміни клімату та екології стануть першочерговим пріорітетом для національної безпеки та зовнішньої політики. Ми чекали занадто довго, і більше не можемо чекати. Ми відчайдушно потребуємо національної відповіді на кліматичну кризу, так само як потребуємо відповіді на пандемію COVID-19. Тому що кліматична криза — це реальність. Джозеф Байден. Президент США. Також президент США наголосив, що Америка не може самостійно боротись зі змінами клімату, однак має всі шанси стати глобальними лідерами у цій галузі. Аби узгодити свою нову екологічну політику з партнерами Байден анонсував зустріч світових лідерів, що відбудеться у День Землі, 22 квітня.
Реклама 👇 Замовити

Сонячна енергія й попит на неї

У CleanTechnica дослідили витрати на сонячну енергію протягом десятиліть й виявили, що це джерело енергії стало одним з найдешевших варіантів нової електроенергії у світі.

Витрати на сонячні модулі в США з 2006 по 2019 рік (графік праворуч) йдуть вниз, а поставки американських сонячних модулів з 2006 по 2019 рік (діаграма зліва) невпинно зростають.

Сонячна енергія й попит на неї

У Міністерстві енергетики США мають на меті скоротити витрати на сонячні електростанції на 60% до 2030 року — це зробить їх доступнішими. Для реалізації цього проєкту уряд виділить $126 мільйонів.

За словами Міністерки енергетики США Дженніфер Ґранхольм у багатьох частинах країни сонячна енергія вже дешевша за вугілля та інші види викопного палива. Також вона зазначила, що додаткове фінансування дозволить створити нові робочі місця й повністю перейти на використання зеленої енергії до 2035 року.

Вже раніше було відомо, що президент США Джозеф Байден підписав одразу декілька указів на боротьбу з кліматичною кризою.

Читайте також: ♻️ Спростовуємо міфи про відновлювану енергію

Екологія в США

Для цього відмовляться від видобутку нафти на всіх федеральних територіях США. Втім, це правило не розповсюджується на ділянки у приватній власності. Натомість Америка планує зосередитись на екологічних джерелах енергії — на електроенергії від морських та вітрових станцій.

Джозеф Байден зазначив, що проблеми зміни клімату та екології стануть першочерговим пріорітетом для національної безпеки та зовнішньої політики.

Ми чекали занадто довго, і більше не можемо чекати. Ми відчайдушно потребуємо національної відповіді на кліматичну кризу, так само як потребуємо відповіді на пандемію COVID-19. Тому що кліматична криза — це реальність

Джозеф Байден, Президент США

Також президент США наголосив, що Америка не може самостійно боротись зі змінами клімату, однак має всі шанси стати «глобальними лідерами» у цій галузі. Аби узгодити свою нову екологічну політику з партнерами Байден анонсував зустріч світових лідерів, що відбудеться у День Землі, 22 квітня.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: