fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🗺 Україна офіційно стане частиною культурних турів Європою

🗺 Ukraїna oficijno stane častynoju kuľturnyh turiv Jevropoju
Відтепер культуру та відомі історичні пам'ятки України популяризуватимуть й у країнах Європи.
Vidteper kuľturu ta vidomi istoryčni pam'jatky Ukraїny populjaryzuvatymuť j u kraїnah Jevropy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна частина культурних турів. Нещодавно Володимир Зеленський підписав закон Про приєднання України до Розширеної часткової угоди про культурні маршрути № 1235-IX, який Верховна Рада ухвалила 16 лютого 2021 року. Згідно з документом Україна стане частиною культурних маршрутів Європи — загалом популяризуватимуть наші історичні памятки та культурні надбання в інших країнах. Угода передбачає розвиток транскордонного туризму поміж країнами Європи. За словами президента протягом багатьох років Україна майже не була присутньою на туристичних маршрутах Європи через погані дороги та відсутність уваги з боку держави до наших історичних пам’яток. У цьому році в межах Великого будівництва ми розпочинаємо проект Велика реставрація, який має на меті відновлення історичних і культурних об’єктів України. Щоб і українці, й іноземні туристи змогли побачити красу та культурне розмаїття України. Ми будуємо дороги, покращуємо управління об’єктами культурної спадщини та приєднуємося до європейської угоди про культурні маршрути, щоб про Україну більше дізнавалися люди як всередині країні, так і поза її межами. Володимир Зеленський. Президент України . Наразі сертифікат про Культурні маршрути Ради Європи мають 40 європейських культурних маршрутів, вони проходять у 50 країнах. На території України проходять три таких маршрути. Читатйте також: 🛩 В Україну літатиме нова авіакомпанія — одразу 2 рейси до Італії. Про програму. Програма Культурні маршрути, заснована Радою Європи в 1987 році, за допомогою подорожі в часі та просторі демонструє внесок різних європейських країн і культур в спільну культурну спадщину. Ця програма покликана зберігати та зміцнювати європейську природну і культурну спадщину, як фактор культур­ного, соціального та економічного розвитку. Маршрути сприяють підтримці культурного туризму та відповідають політиці сталого розвитку.
Реклама 👇 Замовити

Україна частина культурних турів

Нещодавно Володимир Зеленський підписав закон «Про приєднання України до Розширеної часткової угоди про культурні маршрути» № 1235-IX, який Верховна Рада ухвалила 16 лютого 2021 року.

Згідно з документом Україна стане частиною культурних маршрутів Європи — загалом популяризуватимуть наші історичні пам’ятки та культурні надбання в інших країнах. Угода передбачає розвиток транскордонного туризму поміж країнами Європи.

За словами президента протягом багатьох років Україна майже не була присутньою на туристичних маршрутах Європи через погані дороги та відсутність уваги з боку держави до наших історичних пам’яток.

У цьому році в межах «Великого будівництва» ми розпочинаємо проект «Велика реставрація», який має на меті відновлення історичних і культурних об’єктів України. Щоб і українці, й іноземні туристи змогли побачити красу та культурне розмаїття України. Ми будуємо дороги, покращуємо управління об’єктами культурної спадщини та приєднуємося до європейської угоди про культурні маршрути, щоб про Україну більше дізнавалися люди як всередині країні, так і поза її межами

Володимир Зеленський, Президент України

Наразі сертифікат про «Культурні маршрути Ради Європи» мають 40 європейських культурних маршрутів, вони проходять у 50 країнах. На території України проходять три таких маршрути.

Читайте також: 🛩 В Україну літатиме нова авіакомпанія — одразу 2 рейси до Італії

Про програму

Програма «Культурні маршрути», заснована Радою Європи в 1987 році, за допомогою подорожі в часі та просторі демонструє внесок різних європейських країн і культур в спільну культурну спадщину.

Ця програма покликана зберігати та зміцнювати європейську природну і культурну спадщину, як фактор культур­ного, соціального та економічного розвитку. Маршрути сприяють підтримці культурного туризму та відповідають політиці сталого розвитку.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: