fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤤 У Києві створять гастрономічні тури містом

🤤 U Kyjevi stvorjať gastronomični tury mistom
Крім того, планують створити ознайомчі семінари та тренінги про гастрокультуру Києва.
Krim togo, planujuť stvoryty oznajomči seminary ta treningy pro gastrokuľturu Kyjeva.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Гастрономічні тури Києвом. Як повідомила начальниця Управління туризму та промоцій Києва Марина Радова, вже протягом цього року у столиці планують створити гастрономічні тури. Також вона зазначила, що наразі саме той час, коли можна ґрунтовно опрацювати до дрібниць усі деталі, щоб оновити міські гастрономічні та кулінарні тури з урахуванням сучасних потреб киян та гостей міста. Ми маємо на меті зробити так, щоб гастрономічний туризм столиці України, виріс в окрему індустрію, став візитівкою міста, а також органічно вписався в діловий, подієвий, історичний та інші види туризму. Марина Радова. Начальниця Управління туризму та промоцій Києва. За планами міста створити не тільки гастрономічні тури, а й ознайомчі семінари та тренінги про гастрокультуру Києва. Нещодавній локдаун суттєво вплинув на обороти закладів громадського харчування — в перші три дні локдауну виторг закладів знизився в середньому на 25% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Читатйте також: 🚠 Канатна дорога об’єднає два береги Києва — концепт. Локдаун та заклади. Під час локдауну найбільший спад прибутку спостерігається у ресторанів – 58% і барів – 51% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Кафе і кальянні втратили 40% і 39% виторгу відповідно. Пекарні – 37%, піцерії – 23%, фастфуд – 14%, кондитерські – 16%, а кавярні – 12% від торішніх продажів. Заклади, які минулого року орієнтувалися тільки на доставку, в зимовий локдаун виросли на 5%. А бізнес суші-барів і зовсім показав зростання на 25%. Як зазначив співзасновник і CEO компанії з автоматизації закладів Poster Родіон Єрошек, під час першого локдауну оберти знизилися відразу ж у всіх без винятку типів бізнесу, включаючи доставку. За його словами це було обумовлено не розумінням термінів карантину, відсутністю налагоджених процесів доставки та інформаційною панікою — все це зменшило прибуток закладів громадського харчування до 26%.
Реклама 👇 Замовити

Гастрономічні тури Києвом

Як повідомила начальниця Управління туризму та промоцій Києва Марина Радова, вже протягом цього року у столиці планують створити гастрономічні тури.

Також вона зазначила, що наразі саме той час, коли можна ґрунтовно опрацювати до дрібниць усі деталі, щоб оновити міські гастрономічні та кулінарні тури з урахуванням сучасних потреб киян та гостей міста.

Ми маємо на меті зробити так, щоб гастрономічний туризм столиці України, виріс в окрему індустрію, став візитівкою міста, а також органічно вписався в діловий, подієвий, історичний та інші види туризму

Марина Радова, Начальниця Управління туризму та промоцій Києва

За планами міста створити не тільки гастрономічні тури, а й ознайомчі семінари та тренінги про гастрокультуру Києва.

Нещодавній локдаун суттєво вплинув на обороти закладів громадського харчування — в перші три дні локдауну виторг закладів знизився🤤 У Києві створять гастрономічні тури містом 1🤨 Як локдаун вплинув на обороти закладів — дослідження Poster в середньому на 25% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Читайте також: 🚠 Канатна дорога об’єднає два береги Києва — концепт

Локдаун та заклади

Під час локдауну найбільший спад прибутку спостерігається у ресторанів – 58% і барів – 51% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Кафе і кальянні втратили 40% і 39% виторгу відповідно. Пекарні – 37%, піцерії – 23%, фастфуд – 14%, кондитерські – 16%, а кав’ярні – 12% від торішніх продажів.

Гастрономічні тури Києвом

Заклади, які минулого року орієнтувалися тільки на доставку, в зимовий локдаун виросли на 5%. А бізнес суші-барів і зовсім показав зростання на 25%.

Як зазначив співзасновник і CEO компанії з автоматизації закладів Poster Родіон Єрошек, під час першого локдауну оберти знизилися відразу ж у всіх без винятку типів бізнесу, включаючи доставку. За його словами це було обумовлено не розумінням термінів карантину, відсутністю налагоджених процесів доставки та інформаційною панікою — все це зменшило прибуток закладів громадського харчування до 26%.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: