fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😇 Microsoft надаватиме працівникам гроші на боротьбу з вигоранням під час віддаленої роботи

😇 Microsoft nadavatyme pracivnykam groši na boroťbu z vygorannjam pid čas viddalenoї roboty
Можна буде займатись спортом чи знайти нове хобі.
Možna bude zajmatyś sportom čy znajty nove hobi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Боротьба з вигоранням. Пандемія COVID-19 вплинула на психічне здоровя людей по всьому світові. У ВООЗ впевнені, що самоізоляція під час карантину залишила свій відбиток на всіх людях — перехід на віддалену роботу змінив психологічний стан працівників багатьох компаній. Більшість працівників відчувають себе більш виснаженими, аніж до пандемії, а відсутність реального спілкування з колегами в офісах ускладнює повноцінне виконання робочих обовязків. Крім того, вдома немає різноманітних переваг, які можуть бути в офісі — зони відпочинку, спільний відпочинок та можливість займатись спортом безпосередньо під час роботи. Читатйте також: 😌 Поведінкові комунікації: подолати байдужість і втому. Активісти та психологи — про досвід вигорання. Однак у Microsoft знайшли розвязання цієї проблеми — 166 тисяч працівників компанії отримають $1 200 на боротьбу із професійним вигоранням. За програмою Perks Plus ці гроші можна витратити на оплату занять спортом, на своє хоббі чи інший вид дозвілля вдома. Втім, це фінансування не покриває деякі витрати, наприклад, не можна придбати меблі не для роботи, зброю, квитки на літак чи (на жаль) ігрову консоль. У Microsoft впевнені, що така підтримка не тільки допоможе співробітникам на самоізоляції, але й дасть поштовх для подальшого розвитку — вони зможуть спробувати нові речі, на які раніше не наважувались.
Реклама 👇 Замовити

Боротьба з вигоранням

Пандемія COVID-19 вплинула на психічне здоров’я людей по всьому світові. У ВООЗ впевнені😇 Microsoft надаватиме працівникам гроші на боротьбу з вигоранням під час віддаленої роботи 1😒 ВООЗ: пандемія COVID-19 вплинула на психічне здоров’я людей по всьому світові, що самоізоляція під час карантину залишила свій відбиток на всіх людях — перехід на віддалену роботу змінив психологічний стан працівників багатьох компаній.

Більшість працівників відчувають себе більш виснаженими, аніж до пандемії, а відсутність реального спілкування з колегами в офісах ускладнює повноцінне виконання робочих обов’язків.

Крім того, вдома немає різноманітних переваг, які можуть бути в офісі — зони відпочинку, спільний відпочинок та можливість займатись спортом безпосередньо під час роботи.

Читайте також: 😌 Поведінкові комунікації: подолати байдужість і втому. Активісти та психологи — про досвід вигорання

Однак у Microsoft знайшли розв’язання цієї проблеми — 166 тисяч працівників компанії отримають $1 200 на боротьбу із професійним вигоранням.

За програмою Perks Plus ці гроші можна витратити на оплату занять спортом, на своє хоббі чи інший вид дозвілля вдома. Втім, це фінансування не покриває деякі витрати, наприклад, не можна придбати меблі не для роботи, зброю, квитки на літак чи (на жаль) ігрову консоль.

У Microsoft впевнені, що така підтримка не тільки допоможе співробітникам на самоізоляції, але й дасть поштовх для подальшого розвитку — вони зможуть спробувати нові речі, на які раніше не наважувались.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: