fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😒 Науковці виявили, що соціальна самоізоляція посилює шкідливі звички

😒 Naukovci vyjavyly, ščo sociaľna samoizoljacija posyljuje škidlyvi zvyčky
Особливо посилюється залежність до нікотину та солодкого.
Osoblyvo posyljujeťsja zaležnisť do nikotynu ta solodkogo.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Самоізоляція та її негативний вплив. Науковці з Університету Південного Уельсу виявили, що самоізоляція може мати негативний вплив на багато факторів життя людини та навіть провокувати чи стимулювати нові шкідливі звички. Фахівці провели експеримент з щурами. Дослідження показало, що щури, які мали звичку до нікотину та були обмежені у спілкуванні, частіше шукали джерело для своєї залежності. Так само було й з щурами, які мали залежність до цукру — самоізоляція суттєво підсилювала потреби у шкідливих звичках. Однак, коли щурів випускали до інших тварин, то їхня залежність одразу зменшувалась. Такий само висновок працює й до людей — спілкування з друзями заміняє потребу у нікотині чи солодкому. Експерименти на тваринах довели, що соціально активна, багата спілкуванням життя допомагає знизити тягу як до цукру, так і до нікотину. Келлі Клеменс . Науковиця. Детально ознайомитись з дослідженням можна за посиланням. Раніше директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус під час брифінгу повідомив, що у Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що пандемія та соціальне дистанціонування вплинуло на психічне здоров’я мільйонів людей. Читатйте також: 🍔 Дослідження: вживання фастфуду пришвидшує старіння. Вплив COVID-19 на психічне здоров’я. За словами директора організації, відсутність соціальної взаємодії та постійне занепокоєння й страх через хворобу. Також серйозно вплинула відсутність достатньої допомоги від фахівців. Багато психіатричних установ по всьому світові зачинили або перетворили на лікувальні заклади для людей з COVID-19 під час карантину. Близько 1 мільярда людей живуть з психічними розладами, 3 мільйони людей щорічно вмирають від шкідливого вживання алкоголю й одна людина вмирає кожні 40 секунд у результаті самогубства. При цьому відносно невелика кількість людей має доступ до якісних послуг у галузі психічного здоровя.. Тедрос Адханом Гебреєсус. Директор ВООЗ. Окрім того, Тедрос Адханом Гебреєсус повідомив, що, на його думку, проблемам психічного здоровя не приділяють належної уваги в усьому світі. Також він закликав до масштабних інвестицій у галузі, пов’язані зі сферою психічного здоров’я.
Реклама 👇 Замовити

Самоізоляція та її негативний вплив

Науковці з Університету Південного Уельсу виявили, що самоізоляція може мати негативний вплив на багато факторів життя людини та навіть провокувати чи стимулювати нові шкідливі звички.

Фахівці провели експеримент з щурами. Дослідження показало, що щури, які мали звичку до нікотину та були обмежені у спілкуванні, частіше шукали джерело для своєї залежності. Так само було й з щурами, які мали залежність до цукру — самоізоляція суттєво підсилювала потреби у шкідливих звичках.

Однак, коли щурів випускали до інших тварин, то їхня залежність одразу зменшувалась. Такий само висновок працює й до людей — спілкування з друзями заміняє потребу у нікотині чи солодкому.

Експерименти на тваринах довели, що соціально активна, багата спілкуванням життя допомагає знизити тягу як до цукру, так і до нікотину

Келлі Клеменс , Науковиця

Детально ознайомитись з дослідженням можна за посиланням.

Раніше директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус під час брифінгу повідомив😒 Науковці виявили, що соціальна самоізоляція посилює шкідливі звички 1😒 ВООЗ: пандемія COVID-19 вплинула на психічне здоров’я людей по всьому світові, що у Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що пандемія та соціальне дистанціонування вплинуло на психічне здоров’я мільйонів людей.

Читайте також: 🍔 Дослідження: вживання фастфуду пришвидшує старіння

Вплив COVID-19 на психічне здоров’я

За словами директора організації, відсутність соціальної взаємодії та постійне занепокоєння й страх через хворобу. Також серйозно вплинула відсутність достатньої допомоги від фахівців. Багато психіатричних установ по всьому світові зачинили або перетворили на лікувальні заклади для людей з COVID-19 під час карантину.

Близько 1 мільярда людей живуть з психічними розладами, 3 мільйони людей щорічно вмирають від шкідливого вживання алкоголю й одна людина вмирає кожні 40 секунд у результаті самогубства. При цьому відносно невелика кількість людей має доступ до якісних послуг у галузі психічного здоров'я.

Тедрос Адханом Гебреєсус, Директор ВООЗ

Окрім того, Тедрос Адханом Гебреєсус повідомив, що, на його думку, проблемам психічного здоров’я не приділяють належної уваги в усьому світі. Також він закликав до масштабних інвестицій у галузі, пов’язані зі сферою психічного здоров’я.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: