fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😒 ВООЗ: пандемія COVID-19 вплинула на психічне здоров’я людей по всьому світові

😒 VOOZ: pandemija COVID-19 vplynula na psyhične zdorov’ja ljudej po vśomu svitovi
Умови самоізоляції сильно вплинули на самопочуття людей.
Umovy samoizoljaciї syľno vplynuly na samopočuttja ljudej.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вплив COVID-19 на психічне здоров’я. Як повідомив директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус під час брифінгу, у Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що пандемія та соціальне дистанціонування вплинуло на психічне здоров’я мільйонів людей. За словами директора організації, відсутність соціальної взаємодії та постійне занепокоєння й страх через хворобу. Також серйозно вплинула відсутність достатньої допомоги від фахівців. Багато психіатричних установ по всьому світові зачинили або перетворили на лікувальні заклади для людей з COVID-19 під час карантину. Близько 1 мільярда людей живуть з психічними розладами, 3 мільйони людей щорічно вмирають від шкідливого вживання алкоголю й одна людина вмирає кожні 40 секунд у результаті самогубства. При цьому відносно невелика кількість людей має доступ до якісних послуг у галузі психічного здоровя.. Тедрос Адханом Гебреєсус. Директор ВООЗ. Окрім того, Тедрос Адханом Гебреєсус повідомив, що на його думку проблемам психічного здоровя не приділяють належної уваги в усьому світі. Також він закликав до масштабних інвестицій у галузі, пов’язані зі сферою психічного здоров’я. Нещодавно вчені з Університету МакМастера провели дослідження, згідно з яким виявилось, що онлайн-терапія при депресії є ефективнішою, ніж традиційна. Читатйте також: 😒 Як стрес змінює мозок та що допоможе впоратися з ним. Онлайн-терапія та її ефективність. Когнітивна-поведінкова терапія, що проводиться в електронному форматі для лікування людей з депресією, є ефективнішою, ніж віч-на-віч. Дані дослідження базуються на спостереженні за пацієнтами, що підтримували звязок зі своїми лікарями за допомогою різноманітних онлайн-сервісів, та пацієнтами, що надавали перевагу традиційним методам лікування. Онлайн-терапія корисна тим, що вона є гнучкішою та не потребує витрат часу на поїздки. Люди отримують доступ до догляду за своїм психічним здоровям коли захочуть, не виходячи при цьому з комфортного для себе простору.. Зена Самаан. Дослідниця. Проєкт проводили з 2003 по 2018 роки. У дослідженні брали участь 17 людей з США, Нідерландів, Австралії, Швеції й Великобританії. Також ми вже раніше писали, як українські студенти створили чат-бота для боротьби з депресією — Elomia.
Реклама 👇 Замовити

Вплив COVID-19 на психічне здоров’я

Як повідомив директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус під час брифінгу, у Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що пандемія та соціальне дистанціонування вплинуло на психічне здоров’я мільйонів людей.

За словами директора організації, відсутність соціальної взаємодії та постійне занепокоєння й страх через хворобу. Також серйозно вплинула відсутність достатньої допомоги від фахівців. Багато психіатричних установ по всьому світові зачинили або перетворили на лікувальні заклади для людей з COVID-19 під час карантину.

Близько 1 мільярда людей живуть з психічними розладами, 3 мільйони людей щорічно вмирають від шкідливого вживання алкоголю й одна людина вмирає кожні 40 секунд у результаті самогубства. При цьому відносно невелика кількість людей має доступ до якісних послуг у галузі психічного здоров'я.

Тедрос Адханом Гебреєсус, Директор ВООЗ

Окрім того, Тедрос Адханом Гебреєсус повідомив, що на його думку проблемам психічного здоров’я не приділяють належної уваги в усьому світі. Також він закликав до масштабних інвестицій у галузі, пов’язані зі сферою психічного здоров’я.

Нещодавно вчені з Університету МакМастера провели дослідження😒 ВООЗ: пандемія COVID-19 вплинула на психічне здоров’я людей по всьому світові 2👨🏼‍💻 Дослідження: онлайн-терапія при депресії є ефективнішою, ніж традиційна, згідно з яким виявилось, що онлайн-терапія при депресії є ефективнішою, ніж традиційна.

Читайте також: 😒 Як стрес змінює мозок та що допоможе впоратися з ним

Онлайн-терапія та її ефективність

Когнітивна-поведінкова терапія, що проводиться в електронному форматі для лікування людей з депресією, є ефективнішою, ніж віч-на-віч.

Дані дослідження базуються на спостереженні за пацієнтами, що підтримували зв’язок зі своїми лікарями за допомогою різноманітних онлайн-сервісів, та пацієнтами, що надавали перевагу традиційним методам лікування.

Онлайн-терапія корисна тим, що вона є гнучкішою та не потребує витрат часу на поїздки. Люди отримують доступ до догляду за своїм психічним здоров'ям коли захочуть, не виходячи при цьому з комфортного для себе простору.

Зена Самаан, Дослідниця

Проєкт проводили з 2003 по 2018 роки. У дослідженні брали участь 17 людей з США, Нідерландів, Австралії, Швеції й Великобританії.

Також ми вже раніше писали😒 ВООЗ: пандемія COVID-19 вплинула на психічне здоров’я людей по всьому світові 3😔 Українські студенти створили чат-бота для боротьби з депресією — Elomia, як українські студенти створили чат-бота для боротьби з депресією — Elomia.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: