fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎧 Spotify анонсував новий тарифний план з Hi-Fi якістю звуку

🎧 Spotify anonsuvav novyj taryfnyj plan z Hi-Fi jakistju zvuku
Очікується, що новий тарифний план з'явиться вже протягом цього року.
Očikujeťsja, ščo novyj taryfnyj plan z'javyťsja vže protjagom ćogo roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий тарифний план Spotify. Найбільший музичний стрімінговий сервіс Spotify анонсував нову форму передплати, яка надаватиме доступ до музики у якості Hi-Fi. Наразі уся музика на платформі доступна за якістю 320 kbps, а з новим тарифним планом якість збільшиться до 1411,2 kbps. Hi-Fi бібліотека серед стрімінгових сервісів є не дуже популярною — наразі послухати музику у кращій якості можна лише на Amazon Prime Music, Tidal чи Deezer. Варто зазначити, що аби максимально відчути саме покращену якість необхідно мати відповідне приладдя, які зможуть відтворити кожен звук пісні. https://www.youtube.com/watch?v=W07MvWbuWkI&feature=emb_logo У Spotify не розповіли, яка саме буде ціна нового тарифного плану. Цілком імовірно, що він буде дорожчим за звичайну передплату. Крім того, у компанії зазначили, що спочатку Hi-Fi якість прослуховування буде доступна лише у деяких країнах і вже з часом можливо вона буде доступна для інших користувачів. Також існує шанс того, що спочатку не всі артисти будуть доступні для прослуховування покращеної музики — виконавцям треба буде наново завантажувати пісні у Hi-Fi якості. Читатйте також: 🌚 Тест: який ви стрімінговий сервіс?. Про Spotify. Якщо ви запитаєте будь-якого користувача Spotify, за що він любить сервіс, то ви точно почуєте у відповідь механізм рекомендацій. Програмні алгоритми платформи надзвичайно швидко визначають ваші музичні смаки і формують дуже точні автоматичні плейлисти згідно з вашими уподобаннями. Сервіс постійно пропонуватиме вам нових артистів, про яких ви могли навіть й не чути раніше. Алгоритми Spotify відомі не лише цим — компанія інвестує багато грошей у нейромережі та штучний інтелект, які не лише вгадують ваш настрій, але й намагаються його формувати на основі того, що ви самі хочете слухати, а також відомостей про механізми в людському організмі, які керують нашим настроєм. https://www.youtube.com/watch?v=E-wbGBc4BuY&feature=emb_logo Окрім того, Spotify можна користуватись цілком безкоштовно. Безкоштовна підписка працює лише з рекламою та має певні обмеження: Ви не зможете ввімкнути конкретну пісню — доступне лише випадкове програвання альбому чи плейлиста (shuffle) При цьому, перемкнути трек можна лише 6 разів на годину Слухати музику можна лише онлайн — викачування треків недоступне Кожні кілька треків програвання перериватиметься голосовою рекламою Знижена якість програвання — бітрейт не вищий за 128 kbps Окрім того, є й інші тарифи — Premium, Family Premium, Premium for Students та Duo Premium. Ціна складає від $2,5 до $7,99.
Реклама 👇 Замовити

Новий тарифний план Spotify

Найбільший музичний стрімінговий сервіс Spotify анонсував нову форму передплати, яка надаватиме доступ до музики у якості Hi-Fi. Наразі уся музика на платформі доступна за якістю 320 kbps, а з новим тарифним планом якість збільшиться до 1411,2 kbps.

Hi-Fi бібліотека серед стрімінгових сервісів є не дуже популярною — наразі послухати музику у кращій якості можна лише на Amazon Prime Music, Tidal чи Deezer. Варто зазначити, що аби максимально відчути саме покращену якість необхідно мати відповідне приладдя, які зможуть відтворити кожен звук пісні.

У Spotify не розповіли, яка саме буде ціна нового тарифного плану. Цілком імовірно, що він буде дорожчим за звичайну передплату. Крім того, у компанії зазначили, що спочатку Hi-Fi якість прослуховування буде доступна лише у деяких країнах і вже з часом можливо вона буде доступна для інших користувачів.

Також існує шанс того, що спочатку не всі артисти будуть доступні для прослуховування покращеної музики — виконавцям треба буде наново завантажувати пісні у Hi-Fi якості.

Читайте також: 🌚 Тест: який ви стрімінговий сервіс?

Про Spotify

Якщо ви запитаєте будь-якого користувача Spotify, за що він любить сервіс, то ви точно почуєте у відповідь «механізм рекомендацій». Програмні алгоритми платформи надзвичайно швидко визначають ваші музичні смаки і формують дуже точні автоматичні плейлисти згідно з вашими уподобаннями. Сервіс постійно пропонуватиме вам нових артистів, про яких ви могли навіть й не чути раніше.

Алгоритми Spotify відомі не лише цим — компанія інвестує багато грошей у нейромережі та штучний інтелект, які не лише вгадують ваш настрій, але й намагаються його формувати на основі того, що ви самі хочете слухати, а також відомостей про механізми в людському організмі, які керують нашим настроєм.

Окрім того, Spotify можна користуватись цілком безкоштовно.

Безкоштовна підписка працює лише з рекламою та має певні обмеження:

  • Ви не зможете ввімкнути конкретну пісню — доступне лише випадкове програвання альбому чи плейлиста (shuffle)
  • При цьому, перемкнути трек можна лише 6 разів на годину
  • Слухати музику можна лише онлайн — викачування треків недоступне
  • Кожні кілька треків програвання перериватиметься голосовою рекламою
  • Знижена якість програвання — бітрейт не вищий за 128 kbps

Окрім того, є й інші тарифи — Premium, Family Premium, Premium for Students та Duo Premium. Ціна складає від $2,5 до $7,99.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: