fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤖 Штучний інтелект навчили визначати політичні вподобання людини за фотографією — точність понад 72%

🤖 Štučnyj intelekt navčyly vyznačaty polityčni vpodobannja ljudyny za fotografijeju — točnisť ponad 72%
Нейромережа розділяла людей на дві категорії — на лібералів та консерваторів.
Nejromereža rozdiljala ljudej na dvi kategoriї — na liberaliv ta konservatoriv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Штучний інтелект та політичні вподобання. Френологія — це вид псевдонауки, що досліджує взаємозвязок між психікою людини та будовою черепа. Наразі френологію порівнюють з такими псевдонауками як хіромантія, астрологія, гомеопатія тощо. Сучасні науковці не вірять у френологію, однак серйозних наукових досліджень, що можуть спростувати цю псевдонауку — немає. Як передає Маяк, у США навчили нейромережу визначати політичні вподобання людини за фотографією. Це вже не перший випадок, коли штучний інтелект навчили визначати людські якості — чотири роки тому нейромережа могла назвати сексуальну орієнтацію людини лишень за однією світлиною. Науковці намагались спростувати основні засади френології, що немає нічого спільного у зовнішнього вигляду людини з її вподобаннями. Однак вони навпаки, підтвердили деякі думки псевдонауки. Читатйте також: 😱 Ну це просто жах: дайте нейромережі визначити ваш музичний смак у Spotify. Штучний інтелект проаналізував понад мільйон фотографій людей з США, Канади та Великобританії. Нейромережа розділяла людей на дві категорії — на лібералів та консерваторів. Щоправда, науковці так і не змогли визначити, за якою саме характеристикою технологія визначала політичні вподобання тієї чи іншої людини. Відомо, що система аналізує саме обличчя, а ось що саме — залишається загадкою. Це може бути колір очей, форма носу, погляд чи поєднання одразу декількох характеристик. Наразі у США продовжують дослідження, аби виявити точні характеристики, які впливають на рішення нейромережі.
Реклама 👇 Замовити

Штучний інтелект та політичні вподобання

Френологія — це вид псевдонауки, що досліджує взаємозв’язок між психікою людини та будовою черепа. Наразі френологію порівнюють з такими псевдонауками як хіромантія, астрологія, гомеопатія тощо. Сучасні науковці не вірять у френологію, однак серйозних наукових досліджень, що можуть спростувати цю псевдонауку — немає.

Як передає «Маяк», у США навчили нейромережу визначати політичні вподобання людини за фотографією. Це вже не перший випадок, коли штучний інтелект навчили визначати людські якості — чотири роки тому нейромережа могла назвати сексуальну орієнтацію людини лишень за однією світлиною.

Науковці намагались спростувати основні засади френології, що немає нічого спільного у зовнішнього вигляду людини з її вподобаннями. Однак вони навпаки, підтвердили деякі думки псевдонауки.

Читайте також: 😱 «Ну це просто жах»: дайте нейромережі визначити ваш музичний смак у Spotify

Штучний інтелект проаналізував понад мільйон фотографій людей з США, Канади та Великобританії. Нейромережа розділяла людей на дві категорії — на лібералів та консерваторів.

Щоправда, науковці так і не змогли визначити, за якою саме характеристикою технологія визначала політичні вподобання тієї чи іншої людини. Відомо, що система аналізує саме обличчя, а ось що саме — залишається загадкою. Це може бути колір очей, форма носу, погляд чи поєднання одразу декількох характеристик.

Наразі у США продовжують дослідження, аби виявити точні характеристики, які впливають на рішення нейромережі.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: