fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎨 Штучний інтелект навчили малювати картини з тексту. Трохи сюрреалізму

🎨 Štučnyj intelekt navčyly maljuvaty kartyny z tekstu. Trohy sjurrealizmu
Нейромережа працює на базі з 12 мільярдів зображень зі спеціальними описами.
Nejromereža pracjuje na bazi z 12 miľjardiv zobražeń zi speciaľnymy opysamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Штучний інтелект DALL·E. Лабораторія з досліджень штучного інтелекту OpenAI, одним із засновників якої є мільярдер та дослідник Ілон Маск, розробила особливу мережу, яка може створити картини та інші різноманітні зображення за допомогою тексту — DALL·E. Нейромережа отримала таку назву на честь відомого каталанського художника-сюрреаліста Сальвадора Далі та робота WALL·E з однойменного мультфільму студії Pixar. Штучний інтелект аналізує запит того, що повинно бути зображеним на малюнку та комбінує усі деталі — це можуть бути живі істоти, обєкти, явища природи чи знов таки текст. Програма базується на даних з 12 мільярдів зображень та підписами до них, що пояснюють малюнки. DALL·E шукає найкращі комбінації обєктів та може запропонувати навіть декілька варіантів зображень. Мережа може створити цілком нові обєкти та відтворювати реальні, однак це буде не повний відповідник оригіналу — його буде зроблено з інших окремих частин. Читатйте також: 😱 Ну це просто жах: дайте нейромережі визначити ваш музичний смак у Spotify. Крім того, програма може створювати моделі обєктів у 3D та навіть з різних ракурсів — нейромережа відтворює необхідне зображення з урахуванням оптичних ефектів, положення та світла. Втім, розробники звертають увагу на те, аби отримати гарний результат, необхідно мати максимально деталізований опис. Опис слугує своєрідною інструкцією для DALL·E, чим більше деталей, тим краще будуть підібрані частини зображення. У міру ознайомлення з великою кількістю обєктів DALL·E починає плутатися в тому, який колір притаманний тому чи іншому предмету, і результативність різко знижується. Розробники DALL·E. . Наразі сервіс ще не доступний для загального користування, можна лише переглянути його роботи за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Штучний інтелект DALL·E

Лабораторія з досліджень штучного інтелекту OpenAI, одним із засновників якої є мільярдер та дослідник Ілон Маск, розробила особливу мережу, яка може створити картини та інші різноманітні зображення за допомогою тексту — DALL·E.

Нейромережа отримала таку назву на честь відомого каталанського художника-сюрреаліста Сальвадора Далі та робота WALL·E з однойменного мультфільму студії Pixar.

Штучний інтелект аналізує запит того, що повинно бути зображеним на малюнку та комбінує усі деталі — це можуть бути живі істоти, об’єкти, явища природи чи знов таки текст. Програма базується на даних з 12 мільярдів зображень та підписами до них, що пояснюють малюнки.

🎨 Штучний інтелект навчили малювати картини з тексту. Трохи сюрреалізму 1

DALL·E шукає найкращі комбінації об’єктів та може запропонувати навіть декілька варіантів зображень. Мережа може створити цілком нові об’єкти та відтворювати реальні, однак це буде не повний відповідник оригіналу — його буде зроблено з інших окремих частин.

Читайте також: 😱 «Ну це просто жах»: дайте нейромережі визначити ваш музичний смак у Spotify

Крім того, програма може створювати моделі об’єктів у 3D та навіть з різних ракурсів — нейромережа відтворює необхідне зображення з урахуванням оптичних ефектів, положення та світла.

Втім, розробники звертають увагу на те, аби отримати гарний результат, необхідно мати максимально деталізований опис. Опис слугує своєрідною інструкцією для DALL·E, чим більше деталей, тим краще будуть підібрані частини зображення.

🎨 Штучний інтелект навчили малювати картини з тексту. Трохи сюрреалізму 2

У міру ознайомлення з великою кількістю об'єктів DALL·E починає плутатися в тому, який колір притаманний тому чи іншому предмету, і результативність різко знижується

Розробники DALL·E

Наразі сервіс ще не доступний для загального користування, можна лише переглянути його роботи за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: