fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤭 «Околиці часу»: розпочалась онлайн фотовиставка про українські професії, що зникають

🤭 «Okolyci času»: rozpočalaś onlajn fotovystavka pro ukraїnśki profesiї, ščo znykajuť
Автори проєкту «Околиці часу» досліджували Україну у віддалених містечках та спілкувались з місцевими мешканцями. Вони відвідали Київ та Полісся (Перга, Копище, Майдан), Одесу, Карпати (Ворохта, Яворів, Космач, Микуличин), Дрогобичь, Донбас (місто Торецьк, Щербинівка) та Тендрівську косу.
Avtory projektu «Okolyci času» doslidžuvaly Ukraїnu u viddalenyh mistečkah ta spilkuvalyś z miscevymy meškancjamy. Vony vidvidaly Kyїv ta Polissja (Perga, Kopyšče, Majdan), Odesu, Karpaty (Vorohta, Javoriv, Kosmač, Mykulyčyn), Drogobyč, Donbas (misto Torećk, Ščerbynivka) ta Tendrivśku kosu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фотовиставка Околиці часу. Проєкт Околиці часу (Time Suburbs) запустив онлайн фотовиставку українських професій, що щезають з часом. На сайті проєкту можна ознайомитись з рідкісними видами роботи та переглянути різноманітні відео-, фото- та аудіоматеріали. Про це повідомляє Telegraf.design. Також протягом жовтня на сторінці проєкту в Instagram проводитимуть трансляції з віртуальними екскурсіями. Протягом двох місяців — липня та серпня — автори зустріли представників таких професій, як: ліжникар, солевар, годинникар, вівчар, шахтар, бортник та наглядач маяку. Читатйте також: 🤓 Фотопроєкт: екскурсії на ВДНГ — дізнайтесь історію та таємниці Експоцентру . Ідея проєкту. За словами засновників проєкту, ідея для фотовиставки виникла випадково, під час зустрічі із вівчарем Петром в Карпатах. Вівчар гнав стадо овець майже звіриною мовою. Був шум від дзвінків овець та саморобного приладу вівчаря з волосіні та порожніх бляшанок. Саме це й надихнуло пробити фотопроєкт. Тоді й виникла ідея проєкту: з’єднати статичні зрізи простору, фотографії, та рухливу звукову частину, яка заглиблює у відчуття часу. Навряд чи ти зустрінеш героїв проєкту у повсякденному житті — вони живуть в зовсім іншому інформаційному та часовому контексті. Вони поза шаленим потоком інформації, заторами та гаджетами.. Автори проєкту Околиці часу. . Що є на сайті. На виставці можна переглянути документальні інтерв’ю представників професії та чорно-білі світлини зроблені на плівку. Також всі матеріали супроводжуються особливими звуками, характерними для тієї чи іншої професії. Переглянути виставку можна за посиланням. Також ми вже раніше писали, як Міносвіти назвало перелік найпотрібніших професій майбутнього.
Реклама 👇 Замовити

Фотовиставка «Околиці часу»

Проєкт «Околиці часу» (Time Suburbs) запустив онлайн фотовиставку українських професій, що щезають з часом. На сайті проєкту можна ознайомитись з рідкісними видами роботи та переглянути різноманітні відео-, фото- та аудіоматеріали. Про це повідомляє Telegraf.design.

Також протягом жовтня на сторінці проєкту в Instagram проводитимуть трансляції з віртуальними екскурсіями.

Протягом двох місяців — липня та серпня — автори зустріли представників таких професій, як: ліжникар, солевар, годинникар, вівчар, шахтар, бортник та наглядач маяку.

🤭 «Околиці часу»: розпочалась онлайн фотовиставка про українські професії, що зникають 1

Ліжникарство, фото ukrainer.net

Читайте також: 🤓 Фотопроєкт: екскурсії на ВДНГ — дізнайтесь історію та таємниці Експоцентру 

Ідея проєкту

За словами засновників проєкту, ідея для фотовиставки виникла випадково, під час зустрічі із вівчарем Петром в Карпатах. Вівчар гнав стадо овець майже звіриною мовою.

🤭 «Околиці часу»: розпочалась онлайн фотовиставка про українські професії, що зникають 2

Був шум від дзвінків овець та саморобного приладу вівчаря з волосіні та порожніх бляшанок. Саме це й надихнуло пробити фотопроєкт.

Тоді й виникла ідея проєкту: з’єднати статичні зрізи простору, фотографії, та рухливу звукову частину, яка заглиблює у відчуття часу. Навряд чи ти зустрінеш героїв проєкту у повсякденному житті — вони живуть в зовсім іншому інформаційному та часовому контексті. Вони поза шаленим потоком інформації, заторами та гаджетами.

Автори проєкту «Околиці часу»

Що є на сайті

На виставці можна переглянути документальні інтерв’ю представників професії та чорно-білі світлини зроблені на плівку. Також всі матеріали супроводжуються особливими звуками, характерними для тієї чи іншої професії.

🤭 «Околиці часу»: розпочалась онлайн фотовиставка про українські професії, що зникають 3

Переглянути виставку можна за посиланням.

Також ми вже раніше писали🤭 «Околиці часу»: розпочалась онлайн фотовиставка про українські професії, що зникають 4🤓 Міносвіти назвало перелік найпотрібніших професій майбутнього, як Міносвіти назвало перелік найпотрібніших професій майбутнього.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: