fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 Міносвіти назвало перелік найпотрібніших професій майбутнього

🤓 Minosvity nazvalo perelik najpotribnišyh profesij majbutńogo
Очікується, що ці професії посилено розвиватимуть у навчальних закладах України.
Očikujeťsja, ščo ci profesiї posyleno rozvyvatymuť u navčaľnyh zakladah Ukraїny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Професії майбутнього від Міносвіти. Відповідно до Стратегії розвитку вищої освіти в Україні на 2021–2031 роки, Міністерство освіти і науки України вважає, що найнеобхіднішими професіями майбутнього стануть технічні та інженерні спеціальності. Загалом виділили чотири категорії: Технології майбутнього IT і дані Екологізація виробництва та життя Здоров’я людини До переліку технологій майбутнього потрапили: архітектор територій, фахівець з робототехніки, інженер-проєктувальник різного профілю, фахівець з 3D-друку, розробник, диспетчер безпілотників, космогеолог. А вже найближчим часом з категорії ІТ і дані шукатимуть: проєктувальника розумного середовища, розумних будинків, програміста, аналітика даних, аналітика, фахівця з кібербезпеки, розробника блокчейн-технологій, AR/VR-розробника, фахівця з цифрового контенту, цифрового лінгвіста. Читатйте також: 👨🏼‍💻 Робота для студентів: працюючи віддалено можна заробляти на 25% більше, ніж в офісі. Матимуть попит в екологізації виробництва та життя: екоаналітик у будівництві, фахівець з альтернативної енергетики, біоетик, ресайклінг-дизайнер, фахівець із сіті-фермерства. А піклуватимуться про здоровя людей майбутнього представники таких професій: біогенетик, біоінженер, біоінформатик, біофармаколог, телехірург, IT-лікар, медична сестра, фізіотерапевт, нейропсихолог. Також у Міносвіти зазначили, що штучний інтелект не замінить професії повязані з творчістю, індивідуальними послугами, навчанням та охороною здоров’я. Раніше ми вже писали, як Business Insider опублікував список найбільш прибуткових професій майбутнього.
Реклама 👇 Замовити

Професії майбутнього від Міносвіти

Відповідно до Стратегії розвитку вищої освіти в Україні на 2021–2031 роки, Міністерство освіти і науки України вважає, що найнеобхіднішими професіями майбутнього стануть технічні та інженерні спеціальності.

Загалом виділили чотири категорії:

  • «Технології майбутнього»
  • IT і дані
  • Екологізація виробництва та життя
  • Здоров’я людини

До переліку «технологій майбутнього» потрапили: архітектор територій, фахівець з робототехніки, інженер-проєктувальник різного профілю, фахівець з 3D-друку, розробник, диспетчер безпілотників, космогеолог.

А вже найближчим часом з категорії ІТ і дані шукатимуть: проєктувальника «розумного середовища», «розумних будинків», програміста, аналітика даних, аналітика, фахівця з кібербезпеки, розробника блокчейн-технологій, AR/VR-розробника, фахівця з цифрового контенту, цифрового лінгвіста.

Читайте також: 👨🏼‍💻 Робота для студентів: працюючи віддалено можна заробляти на 25% більше, ніж в офісі

Матимуть попит в екологізації виробництва та життя: екоаналітик у будівництві, фахівець з альтернативної енергетики, біоетик, ресайклінг-дизайнер, фахівець із сіті-фермерства.

А піклуватимуться про здоров’я людей майбутнього представники таких професій: біогенетик, біоінженер, біоінформатик, біофармаколог, телехірург, IT-лікар, медична сестра, фізіотерапевт, нейропсихолог.

Також у Міносвіти зазначили, що штучний інтелект не замінить професії пов’язані з творчістю, індивідуальними послугами, навчанням та охороною здоров’я.

Раніше ми вже писали🤓 Міносвіти назвало перелік найпотрібніших професій майбутнього 2🤔 Business Insider опублікував список найбільш прибуткових професій майбутнього, як Business Insider опублікував список найбільш прибуткових професій майбутнього.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: