fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👽 Вчені знайшли на Венері можливі ознаки позаземного життя (а може й не знайшли)

👽 Včeni znajšly na Veneri možlyvi oznaky pozazemnogo žyttja (a može j ne znajšly)
Якщо результати дослідження знайдуть своє підтвердження, то це може кардинально змінити знання людства про космос.
Jakščo rezuľtaty doslidžennja znajduť svoje pidtverdžennja, to ce može kardynaľno zminyty znannja ljudstva pro kosmos.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Позаземне життя на Венері. На початку минулого століття вчені вважали, що Венера схожа за будовою на Землю — тому на полюсах, через значно меншу температуру, могло знаходитись життя. Однак врешті науковці довели, що це неможливо, тому що температура у декілька сотень градусів за Цельсієм та високий атмосферний тиск унеможливлюють можливість життя на планеті. Проте група вчених з США, Великої Британії та Японії виявили в атмосфері Венери рідкісну речовину — фосфін. Дослідники виявили знахідку в проміжках 51 та 62 кілометрів, оскільки там значно нижча температура планети й не має сильного впливу сонячної радіації. Фосфін — це прозорий отруйний газ, який на Землі виробляється лише в незначних кількостях після виверження вулканів, ударів блискавок та інших природних явищ. Також цей газ виробляється внаслідок процесів життєдіяльності мікроорганізмів — саме це й припустили вчені, тому що на Венері вони знайшли надзвичайну кількість фосфіну. Читатйте також: 🧟‍♂️ Вчені змогли оживити мозок мертвої свині — чи можливе безсмертя?. Наразі ще немає точного підтвердження походження такої великої кількості газу в одному місці. Але є два варіанти того, як він міг там утворитись: внаслідок ще невідомої вченим природньої діяльності на Венері через життєдіяльність мікроорганізмів у атмосфері планети Як зазначила професорка Кардіффського університету Джейн Ґрівз, це лише припущення імовірного життя на Венері, якщо теорія знайде своє підтвердження, то все одно це будуть лише невеликі живі мікроорганізми, оскільки температура в їх місцеперебуванні й так значно перевищує можливу межу. Проте навіть це може означати те, що життя на Землі не єдине й цілком імовірно, що на якихось планетах можна знайти й інші організми. Також ми вже раніше писали, як вчені (випадково) знайшли новий вид древніх приматів — чому це важливо.
Реклама 👇 Замовити

Позаземне життя на Венері

На початку минулого століття вчені вважали, що Венера схожа за будовою на Землю — тому на полюсах, через значно меншу температуру, могло знаходитись життя. Однак врешті науковці довели, що це неможливо, тому що температура у декілька сотень градусів за Цельсієм та високий атмосферний тиск унеможливлюють можливість життя на планеті.

Проте група вчених з США, Великої Британії та Японії виявили в атмосфері Венери рідкісну речовину — фосфін. Дослідники виявили знахідку в проміжках 51 та 62 кілометрів, оскільки там значно нижча температура планети й не має сильного впливу сонячної радіації.

Фосфін — це прозорий отруйний газ, який на Землі виробляється лише в незначних кількостях після виверження вулканів, ударів блискавок та інших природних явищ. Також цей газ виробляється внаслідок процесів життєдіяльності мікроорганізмів — саме це й припустили вчені, тому що на Венері вони знайшли надзвичайну кількість фосфіну.

Читайте також: 🧟‍♂️ Вчені змогли оживити мозок мертвої свині — чи можливе безсмертя?

Наразі ще немає точного підтвердження походження такої великої кількості газу в одному місці. Але є два варіанти того, як він міг там утворитись:

  • внаслідок ще невідомої вченим природньої діяльності на Венері
  • через життєдіяльність мікроорганізмів у атмосфері планети

Як зазначила професорка Кардіффського університету Джейн Ґрівз, це лише припущення імовірного життя на Венері, якщо теорія знайде своє підтвердження, то все одно це будуть лише невеликі живі мікроорганізми, оскільки температура в їх місцеперебуванні й так значно перевищує можливу межу.

Проте навіть це може означати те, що життя на Землі не єдине й цілком імовірно, що на якихось планетах можна знайти й інші організми.

Також ми вже раніше писали👽 Вчені знайшли на Венері можливі ознаки позаземного життя (а може й не знайшли) 2🦍 Вчені (випадково) знайшли новий вид древніх приматів — чому це важливо, як вчені (випадково) знайшли новий вид древніх приматів — чому це важливо.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: