fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🦍 Вчені (випадково) знайшли новий вид древніх приматів — чому це важливо

🦍 Včeni (vypadkovo) znajšly novyj vyd drevnih prymativ — čomu ce važlyvo
Це може вплинути на знання шляхів імміграції древніх предків людей.
Ce može vplynuty na znannja šljahiv immigraciї drevnih predkiv ljudej.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий вид приматів. Американські палеонтологи виявили на півночі Індії зуб віком близько 13 мільйонів років. Вивчивши його, вчені зрозуміли, що вони знайшли залишки одного з найдавніших видів гібонів. Зуб знайшли ще у 2015 році неподалік індійського міста Рамнагар. Знахідку виявили випадково, один вчений з групи дослідників помітив щось блискуче у купі бруду, під час того як інші науковці підіймались на пагорб. Ця блискуча річ і була зубом прадавнього виду мавп. Однак лише через пять років вчені змогли дослідити свою знахідку. Зуб відсканували та проаналізували за допомогою компютерної томографії, порівнюючи з іншими зразками зубів живих та вже зниклих приматів. Ми одразу зрозуміли, що це зуб примата, але він не був схожий на зуби жодної з відомих нам мавп. Знахідка виявилась дуже давньою — їй приблизно 12,5-13,8 мільйонів років.. . . Читатйте також: Як я зробив тест ДНК і дізнався, що на 4% неандерталець. Як виявилось, це були залишки цілком нового, ще раніше невідомого виду приматів, який назвали на честь місця, де знайшли зуб — Kapi ramnagarensis. Врешті палеонтологи визначили, що це прямий нащадок гібонів. Проте найцікавіше у цій знахідці те, що це може цілком змінити теорію еволюції приматів та траєкторію їх шляхів еміграції, оскільки залишки знаходяться значно далі від вже відомих місць перебування приматів. Також це може вплинути на знання шляхів імміграції древніх предків людей — є шанс того, що це дозволить знайти нову частину історії з життя первісних людей та їх перехід з Африки до Азії. Раніше ми вже писали, як вчені змогли оживити мозок мертвої свині — чи можливе безсмертя?
Реклама 👇 Замовити

Новий вид приматів

Американські палеонтологи виявили на півночі Індії зуб віком близько 13 мільйонів років. Вивчивши його, вчені зрозуміли, що вони знайшли залишки одного з найдавніших видів гібонів.

Зуб знайшли ще у 2015 році неподалік індійського міста Рамнагар. Знахідку виявили випадково, один вчений з групи дослідників помітив щось блискуче у купі бруду, під час того як інші науковці підіймались на пагорб. Ця блискуча річ і була зубом прадавнього виду мавп.

Однак лише через п’ять років вчені змогли дослідити свою знахідку. Зуб відсканували та проаналізували за допомогою комп’ютерної томографії, порівнюючи з іншими зразками зубів живих та вже зниклих приматів.

Ми одразу зрозуміли, що це зуб примата, але він не був схожий на зуби жодної з відомих нам мавп. Знахідка виявилась дуже давньою — їй приблизно 12,5-13,8 мільйонів років.

Читайте також: Як я зробив тест ДНК і дізнався, що на 4% неандерталець

Як виявилось, це були залишки цілком нового, ще раніше невідомого виду приматів, який назвали на честь місця, де знайшли зуб — Kapi ramnagarensis.

Врешті палеонтологи визначили, що це прямий нащадок гібонів.

Проте найцікавіше у цій знахідці те, що це може цілком змінити теорію еволюції приматів та траєкторію їх шляхів еміграції, оскільки залишки знаходяться значно далі від вже відомих місць перебування приматів.

🦍 Вчені (випадково) знайшли новий вид древніх приматів — чому це важливо 1

Теоретичне пересування приматів

Також це може вплинути на знання шляхів імміграції древніх предків людей — є шанс того, що це дозволить знайти нову частину історії з життя первісних людей та їх перехід з Африки до Азії.

Раніше ми вже писали🦍 Вчені (випадково) знайшли новий вид древніх приматів — чому це важливо 2🧟‍♂️ Вчені змогли оживити мозок мертвої свині — чи можливе безсмертя?, як вчені змогли оживити мозок мертвої свині — чи можливе безсмертя?

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: