fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🗺 «Кишенькова Країна»: в Україні оцифрують 40 об’єктів спадщини та пам’яток архітектури

🗺 «Kyšeńkova Kraїna»: v Ukraїni ocyfrujuť 40 ob'jektiv spadščyny ta pam'jatok arhitektury
З 16 липня стартує проєкт «Кишенькова країна» — це наймасштабніше 3D-оцифрування об’єктів матеріальної культурної та архітектурної спадщини України за підтримки УКФ. Завершиться експедиція 27 вересня презентацією Pocket City AR з усіма відсканованими пам’ятками у Всесвітній день туризму.
Z 16 lypnja startuje projekt «Kyšeńkova kraïna» — ce najmasštabniše 3D-ocyfruvannja ob’jektiv materiaľnoï kuľturnoï ta arhitekturnoї spadščyny Ukraïny za pidtrymky UKF. Zaveršyťsja ekspedycija 27 veresnja prezentacijeju Pocket City AR z usima vidskanovanymy pam’jatkamy u Vsesvitnij deń turyzmu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проєкт Кишенькова Країна Під час експедиції команда SKEIRON охопить усі 24 регіони та АР Крим великої країни зі Сходу на Захід і з Півночі на Південь і оцифрує 40 об’єктів архітектурної спадщини. Крим та Донбас — це Україна, тому, аби створити цілісну інтерактивну карту знакових пам’яток України, буде розроблена модель Ластівчиного гнізда (Ялта) та Донецького аеропорту за допомогою фото та відео з мережі. Усі оцифровані об’єкти будуть доступні у форматі 3D-моделей та доповненої реальності на іOS та Android в застосунку Pocket City AR з аудіогідом української та англійською мовами. Читатйте також: 🏰 Культурна столиця Європи: як мистецтво дає містам нове життя. Щороку кількість архітектурних пам’яток в Україні зменшується. Не існує єдиного повного реєстру пам’яток культурної спадщини, тому важко сказати, який відсоток з них використовується в туризмі. 3D-сканування дозволить зафіксувати теперішній стан пам’яток, а використання AR-технологій розробити сувенірну продукцію, щоб популяризувати українську архітектурну спадщину в межах країни і закордоном. Реалізуючи проєкт Кишенькове місто у Львові, ми загорілися амбітним планом — масштабувати проєкт по Україні і зробити експедицію з оцифрування, залучити інші великі міста багаті на історичну спадщину: Київ, Харків, Одесу, Дніпро та багато інших міст та селищ великої країни.. Пресслужба команди SKEIRON. . Вперше для промоції пам’яток архітектури як туристичних об’єктів на національному рівні буде створено безкоштовний застосунок Pocket City AR. Саме тут будуть зібрані оцифровані об’єкти та інформація про їх унікальність. Охочі зможуть віртуально прогулятися туристичними візитівками та знаковими місцями областей України у форматі доповненої реальності. Також ми вже раніше писали про 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину.
Реклама 👇 Замовити

Проєкт «Кишенькова Країна»

Під час експедиції команда SKEIRON охопить усі 24 регіони та АР Крим великої країни зі Сходу на Захід і з Півночі на Південь і оцифрує 40 об’єктів архітектурної спадщини. Крим та Донбас — це Україна, тому, аби створити цілісну інтерактивну карту знакових пам’яток України, буде розроблена модель Ластівчиного гнізда (Ялта) та Донецького аеропорту за допомогою фото та відео з мережі.

Усі оцифровані об’єкти будуть доступні у форматі 3D-моделей та доповненої реальності на іOS та Android в застосунку Pocket City AR з аудіогідом української та англійською мовами.

🗺 «Кишенькова Країна»: в Україні оцифрують 40 об'єктів спадщини та пам'яток архітектури 1

Читайте також: 🏰 Культурна столиця Європи: як мистецтво дає містам нове життя

Щороку кількість архітектурних пам’яток в Україні зменшується. Не існує єдиного повного реєстру пам’яток культурної спадщини, тому важко сказати, який відсоток з них використовується в туризмі.

3D-сканування дозволить зафіксувати теперішній стан пам’яток, а використання AR-технологій розробити сувенірну продукцію, щоб популяризувати українську архітектурну спадщину в межах країни і закордоном.

Реалізуючи проєкт «Кишенькове місто» у Львові, ми загорілися амбітним планом — масштабувати проєкт по Україні і зробити експедицію з оцифрування, залучити інші великі міста багаті на історичну спадщину: Київ, Харків, Одесу, Дніпро та багато інших міст та селищ великої країни.

Пресслужба команди SKEIRON

Вперше для промоції пам’яток архітектури як туристичних об’єктів на національному рівні буде створено безкоштовний застосунок Pocket City AR. Саме тут будуть зібрані оцифровані об’єкти та інформація про їх унікальність.

Охочі зможуть віртуально прогулятися туристичними візитівками та знаковими місцями областей України у форматі доповненої реальності.

Також ми вже раніше писали🗺 «Кишенькова Країна»: в Україні оцифрують 40 об'єктів спадщини та пам'яток архітектури 2🏄🏼‍♂️ Туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину про 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: