fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤔 Український Дім запустив опитування «Що є символом України?»

🤔 Ukraїnśkyj Dim zapustyv opytuvannja «Ščo je symvolom Ukraїny?»
Символ — це яскрава асоціація, що ідентифікує націю, виконує одночасно і представницьку, і об'єднавчу функцію. Це щось унікальне, але зрозуміле та цінне для кожного представника нації.
Symvol — ce jaskrava asociacija, ščo identyfikuje naciju, vykonuje odnočasno i predstavnyćku, i ob'jednavču funkciju. Ce ščoś unikaľne, ale zrozumile ta cinne dlja kožnogo predstavnyka naciї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що є символом України?. Команда національного центру певна, що у кожного українця є своє уявлення про те, хто або що може бути символом нашої країни. Щоб дізнатися думку людей з різних куточків України, Український Дім запустив опитування Що є символом України?. Всі країни світу мають офіційні символи — прапор, герб та гімн, що закріплені на державному рівні. Звичайно, є й неофіційна символіка — потужні асоціації, повязані з національними особливостями, історичною спадщиною, традиціями та сучасною дійсністю. Наприклад, вишиваний рушник — один з важливих існуючих символів України. Статуя Свободи — не просто одна з найбільш величних статуй світу, але й найвідоміший символ США. Традиція five-oclock tea (чаювання в полуденок) має символічне значення для Великої Британії. Традиційні народні промисли або сучасні індустрії, історичні постаті або діячі сьогодення, твори мистецтва або цілі культурні явища — символом можна назвати зовсім різні речі. Деякі з них більш матеріальні, а деякі повязані з особливостями національної ментальності. Читатйте також: 🎧 У Києві відбудеться музичний фестиваль на воді Річковий Рейв. Деякі з них беруть свій початок глибоко в минулому України, а деякі можуть зявлятися саме зараз, але вже набувати символічного значення. Результати опитування стануть основою для подальшого розвитку теми в межах нової програми Українського Дому Символ. Програма покликана обєднати професіоналів для міждисциплінарної співпраці з осучаснення культурного іміджу країни через пошук яскравих символів, що формують українську ідентичність. Опитування триватиме до 24 серпня і є анонімним. Найцікавіші та найяскравіші ідеї будуть опубліковані на сторінці проєкту та на фейсбук-сторінці Українського Дому. Долучитися до важливого діалогу про символи сучасної України можна за посиланням. Також ми вже раніше писали, як українські митці візьмуть участь у фестивалі MADATAC.
Реклама 👇 Замовити

«Що є символом України?»

Команда національного центру певна, що у кожного українця є своє уявлення про те, хто або що може бути символом нашої країни. Щоб дізнатися думку людей з різних куточків України, Український Дім запустив опитування «Що є символом України?».

Всі країни світу мають офіційні символи — прапор, герб та гімн, що закріплені на державному рівні. Звичайно, є й неофіційна символіка — потужні асоціації, пов’язані з національними особливостями, історичною спадщиною, традиціями та сучасною дійсністю.

Наприклад, вишиваний рушник — один з важливих існуючих символів України. Статуя Свободи — не просто одна з найбільш величних статуй світу, але й найвідоміший символ США. Традиція five-o’clock tea (чаювання в полуденок) має символічне значення для Великої Британії.

Традиційні народні промисли або сучасні індустрії, історичні постаті або діячі сьогодення, твори мистецтва або цілі культурні явища — символом можна назвати зовсім різні речі. Деякі з них більш матеріальні, а деякі пов’язані з особливостями національної ментальності.

Читайте також: 🎧 У Києві відбудеться музичний фестиваль на воді «Річковий Рейв»

Деякі з них беруть свій початок глибоко в минулому України, а деякі можуть з’являтися саме зараз, але вже набувати символічного значення.

Результати опитування стануть основою для подальшого розвитку теми в межах нової програми Українського Дому «Символ».

Програма покликана об’єднати професіоналів для міждисциплінарної співпраці з осучаснення культурного іміджу країни через пошук яскравих символів, що формують українську ідентичність.

Опитування триватиме до 24 серпня і є анонімним. Найцікавіші та найяскравіші ідеї будуть опубліковані на сторінці проєкту та на фейсбук-сторінці Українського Дому. Долучитися до важливого діалогу про символи сучасної України можна за посиланням.

Також ми вже раніше писали🤔 Український Дім запустив опитування «Що є символом України?» 2😲 Українські митці візьмуть участь у фестивалі MADATAC, як українські митці візьмуть участь у фестивалі MADATAC.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: