fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😲 Українські митці візьмуть участь у фестивалі MADATAC

😲 Ukraїnśki mytci viźmuť učasť u festyvali MADATAC
Через введення карантинних заходів у всьому світі, виставка відбудеться у онлайн форматі та буде доступною для всіх охочих. Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.
Čerez vvedennja karantynnyh zahodiv u vśomu sviti, vystavka vidbudeťsja u onlajn formati ta bude dostupnoju dlja vsih ohočyh. Projekt realizujeťsja za pidtrymky Ukraїnśkogo kuľturnogo fondu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Віртуальний Чорнобиль на MADATAC. Після успіху на медіа-виставці ARTEFACT: Chernobyl 33 у Києві, українських митців запросили до іспанської столиці Мадриду показати свої роботи в рамках відомого медіа-арт фестивалю MADATAC. На віртуальній виставці будуть не тільки експонати, створені під час тогорічного проєкту, а й нові — спеціально зроблені для цієї експозиції, з використанням VR та AR-технологій, лазерних та відео-інсталяцій, нейроінтерфейсу та параметричної архітектури у діджитальному форматі. Сучасне медіа-мистецтво переосмислює чорнобильську трагедію та презентує нові сенси сучасної України у світі. Проєкт уже отримав багато уваги зі сторони преси та міжнародної спільноти, а тому зараз час презентувати його в Європі. Через стан пандемії фестиваль вирішили провести в онлайн-форматі. По закінченню карантину всі експонати можуть бути представлені і в оффлайн форматі. Читатйте також: 🏅 Серіал Чорнобиль отримав 7 нагород премії BAFTA. Долучитись до віртуальної арт-резиденції, щоб створити нові експонати та вже в жовтні 2020 року представити їх на фестивалі можна за посиланням. Про фестиваль. MADATAC — це найбільший медіа-арт фестиваль Іспанії з 10-річною історією, що отримав дві нагороди EFFE 2017-2020 та EFFE 2019-2020. Він проходить щорічно у Мадриді (Іспанія). Мета фестивалю — долучити аудиторію до аудіовізуального мистецтва, відео-мистецтва, мистецтва цифрових та новітніх медіа. Ідея фестивалю — об’єднувати митців у колективній лабораторії. Також ми вже раніше писали, як фотовиставка Енді Воргола відбудеться онлайн.
Реклама 👇 Замовити

Віртуальний Чорнобиль на MADATAC

Після успіху на медіа-виставці ARTEFACT: Chernobyl 33 у Києві, українських митців запросили до іспанської столиці Мадриду показати свої роботи в рамках відомого медіа-арт фестивалю MADATAC.

На віртуальній виставці будуть не тільки експонати, створені під час тогорічного проєкту, а й нові — спеціально зроблені для цієї експозиції, з використанням VR та AR-технологій, лазерних та відео-інсталяцій, нейроінтерфейсу та параметричної архітектури у діджитальному форматі.

Сучасне медіа-мистецтво переосмислює чорнобильську трагедію та презентує нові сенси сучасної України у світі. Проєкт уже отримав багато уваги зі сторони преси та міжнародної спільноти, а тому зараз час презентувати його в Європі.

😲 Українські митці візьмуть участь у фестивалі MADATAC 1

Через стан пандемії фестиваль вирішили провести в онлайн-форматі. По закінченню карантину всі експонати можуть бути представлені і в оффлайн форматі.

Читайте також: 🏅 Серіал «Чорнобиль» отримав 7 нагород премії BAFTA

Долучитись до віртуальної арт-резиденції, щоб створити нові експонати та вже в жовтні 2020 року представити їх на фестивалі можна за посиланням.

Про фестиваль

MADATAC — це найбільший медіа-арт фестиваль Іспанії з 10-річною історією, що отримав дві нагороди EFFE 2017-2020 та EFFE 2019-2020. Він проходить щорічно у Мадриді (Іспанія).

😲 Українські митці візьмуть участь у фестивалі MADATAC 2

Мета фестивалю — долучити аудиторію до аудіовізуального мистецтва, відео-мистецтва, мистецтва цифрових та новітніх медіа. Ідея фестивалю — об’єднувати митців у колективній лабораторії.

Також ми вже раніше писали😲 Українські митці візьмуть участь у фестивалі MADATAC 3📸 Фотовиставка Енді Воргола відбудеться онлайн, як фотовиставка Енді Воргола відбудеться онлайн.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: