fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛩 Восени планують розпочати будівництво вантажного терміналу аеропорту «Бориспіль»

🛩 Voseny planujuť rozpočaty budivnyctvo vantažnogo terminalu aeroportu «Boryspiľ»
Про це стало відомо під час зустрічі Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації із заступником Міністра інфраструктури України Олегом Ющенком та представниками міжнародного аеропорту «Бориспіль».
Pro ce stalo vidomo pid čas zustriči Komitetu z logistyky Jevropejśkoї Biznes Asociaciї iz zastupnykom Ministra infrastruktury Ukraїny Olegom Juščenkom ta predstavnykamy mižnarodnogo aeroportu «Boryspiľ».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вантажний термінал аеропорту Бориспіль. Як повідомили в Мінінфраструктури, наразі ведуться проєктні роботи щодо підготовки до будівництва вантажного терміналу, для якого вже виділено додаткові земельні ділянки. За умови, що всі підготовчі роботи будуть завершені в строк, саме будівництво розпочнеться восени і має бути завершено за 16 місяців. Таким чином, за оптимістичними розрахунками, аеропорт Бориспіль отримає новий вантажний термінал до кінця 2021 року. Зношена інфраструктура вантажного терміналу Бориспіль — одна з головних причин, які на сьогоднішній день стримують розвиток вантажних авіаперевезень в Україні. Структура терміналу та його пропускна спроможність вже протягом багатьох років залишаються незмінними. Через що регулярно виникають проблеми під час перевезення вантажів, особливо в зимовий період, коли через негоду аеропорт не може впоратися із обсягами навантаження. Читатйте також: 🏗 У Києві презентували концепцію нового технологічного району — Kyiv City . До того ж дуже великою проблемою є відсутність прямого сполучення України із багатьма популярними напрямками. Наприклад, Пекін, Шанхай, Гонконг, Тайбей, Лос-Анджелес, Атланта, Маямі, Бангкок, Алма-Ати і Ташкент дуже популярні серед клієнтів перевізників, але прямих рейсів у національних перевізників немає. Відсутність таких прямих сполучень призводить до збільшення транзитного часу з доставки вантажів. Окрім того на ринок авіаперевезень дуже вплинули наслідки пандемії COVID-19. Зокрема, авіаперевізники відзначають значне зростання витрат, які перш за все пов’язані зі зменшенням кількості комерційних рейсів та необхідністю введення додаткових вантажних рейсів, які не завжди виправдані обсягами відправлень, але необхідні для виконання зобов’язань перед клієнтами. Також ми вже раніше писали, як FlixBus запустив внутрішні рейси в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Вантажний термінал аеропорту «Бориспіль»

Як повідомили в Мінінфраструктури, наразі ведуться проєктні роботи щодо підготовки до будівництва вантажного терміналу, для якого вже виділено додаткові земельні ділянки.

За умови, що всі підготовчі роботи будуть завершені в строк, саме будівництво розпочнеться восени і має бути завершено за 16 місяців.

Таким чином, за оптимістичними розрахунками, аеропорт «Бориспіль» отримає новий вантажний термінал до кінця 2021 року.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Зношена інфраструктура вантажного терміналу «Бориспіль» — одна з головних причин, які на сьогоднішній день стримують розвиток вантажних авіаперевезень в Україні.

🛩 Восени планують розпочати будівництво вантажного терміналу аеропорту «Бориспіль» 1

Структура терміналу та його пропускна спроможність вже протягом багатьох років залишаються незмінними. Через що регулярно виникають проблеми під час перевезення вантажів, особливо в зимовий період, коли через негоду аеропорт не може впоратися із обсягами навантаження.

Читайте також: 🏗 У Києві презентували концепцію нового технологічного району — Kyiv City 

До того ж дуже великою проблемою є відсутність прямого сполучення України із багатьма популярними напрямками.

Наприклад, Пекін, Шанхай, Гонконг, Тайбей, Лос-Анджелес, Атланта, Маямі, Бангкок, Алма-Ати і Ташкент дуже популярні серед клієнтів перевізників, але прямих рейсів у національних перевізників немає. Відсутність таких прямих сполучень призводить до збільшення транзитного часу з доставки вантажів.

Окрім того на ринок авіаперевезень дуже вплинули наслідки пандемії COVID-19. Зокрема, авіаперевізники відзначають значне зростання витрат, які перш за все пов’язані зі зменшенням кількості комерційних рейсів та необхідністю введення додаткових вантажних рейсів, які не завжди виправдані обсягами відправлень, але необхідні для виконання зобов’язань перед клієнтами.

Також ми вже раніше писали🛩 Восени планують розпочати будівництво вантажного терміналу аеропорту «Бориспіль» 2🚌 FlixBus запустив внутрішні рейси в Україні, як FlixBus запустив внутрішні рейси в Україні.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: