fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚲 У Києві з’явилась інтерактивна мапа для велосипедистів 

🚲 U Kyjevi z'javylaś interaktyvna mapa dlja velosypedystiv 
Мапа має всі велосмуги міста — існуючи та ті, що в роботі.
Mapa maje vsi velosmugy mista — isnujučy ta ti, ščo v roboti.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мапа для велосипедистів. ЛУН Місто склав інтерактивну мапу всіх велодоріжок та велосмуг з неґрунтовим покриттям. Під час розробок орієнтувалися на Велокарту Києва, яка була створена 2019 року за ініціативи громадської організації Київ — велосипедне місто. До нової версії мапи додали дані щодо велодоріжок та велосмуг Києва, які прокладені 2020 року або тільки прокладаються. Помаранчевим кольором відмічено смуги, які були створені в 2019 році та раніше Сині доріжки — ті, що зявились в 2020 році або ще знаходяться в роботі Зелені — доріжки в зонах відпочинку Коронавірус вніс зміни у транспортну інфраструктуру багатьох міст Європи. За створення нових велодоріжок та вдосконаленням існуючих взялися Лондон, Париж, Будапешт, Мілан, Берлін. Велосипеди, електросамокати, моноколеса виявилися гарним доповненням громадському транспорту — допомагають дотримуватися соціальної дистанції та сприяють покращенню екології.. Команда ЛУН Місто. . Читатйте також: 🚨 У Києві створили мапу з концентрацією ДТП. Якщо ви помітили, що мапа для велосипедистів не має певної доріжки або маршрут не відповідає реальності, то про це можна написати розробникам і вони виправлять неточність: [email protected] Також розробники з ЛУН Місто опублікували Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури. Згідно з планами концепції 2018 року, велоінфраструктура повинна була покривати не тільки Київ, але й інші міста — Бориспіль, Васильків, Ірпінь, Бровари та інші. Також ми вже раніше писали, як між Києвом та Ірпінем планують зробити велосмугу.
Реклама 👇 Замовити

Мапа для велосипедистів

ЛУН Місто склав інтерактивну мапу всіх велодоріжок та велосмуг з неґрунтовим покриттям. Під час розробок орієнтувалися на Велокарту Києва, яка була створена 2019 року за ініціативи громадської організації «Київ — велосипедне місто».

До нової версії мапи додали дані щодо велодоріжок та велосмуг Києва, які прокладені 2020 року або тільки прокладаються.

  • Помаранчевим кольором відмічено смуги, які були створені в 2019 році та раніше
  • Сині доріжки — ті, що з’явились в 2020 році або ще знаходяться в роботі
  • Зелені — доріжки в зонах відпочинку

Коронавірус вніс зміни у транспортну інфраструктуру багатьох міст Європи. За створення нових велодоріжок та вдосконаленням існуючих взялися Лондон, Париж, Будапешт, Мілан, Берлін. Велосипеди, електросамокати, моноколеса виявилися гарним доповненням громадському транспорту — допомагають дотримуватися соціальної дистанції та сприяють покращенню екології.

Команда ЛУН Місто
Читайте також: 🚨 У Києві створили мапу з концентрацією ДТП

Якщо ви помітили, що мапа для велосипедистів не має певної доріжки або маршрут не відповідає реальності, то про це можна написати розробникам і вони виправлять неточність: [email protected]

Також розробники з ЛУН Місто опублікували Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури.

01/ 02

Згідно з планами концепції 2018 року, велоінфраструктура повинна була покривати не тільки Київ, але й інші міста — Бориспіль, Васильків, Ірпінь, Бровари та інші.

Також ми вже раніше писали🚲 У Києві з'явилась інтерактивна мапа для велосипедистів  1🚴🏼‍♂️ Між Києвом та Ірпінем планують зробити велосмугу, як між Києвом та Ірпінем планують зробити велосмугу.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: