fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

♻️ Amazon запустила фонд на розробку технологій проти парникового ефекту — 2 млрд доларів

♻️ Amazon zapustyla fond na rozrobku tehnologij proty parnykovogo efektu — 2 mlrd dolariv
Фонд покликаний допомогти компаніям зменшити свій негативний вплив на навколишнє середовище.
Fond poklykanyj dopomogty kompanijam zmenšyty svij negatyvnyj vplyv na navkolyšnje seredovyšče.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фонд від Amazon. Компанія заснувала фонд у розмірі двох мільярдів доларів на розробку технологій, які дозволять зменшити кількість парникових газів. Фонд допоможе Amazon та іншим компаніям приєднатися до ініціативи The Climate Pledge (укр. Кліматична застава), розпочатої у вересні 2019 року. Цей проєкт зобов’язав компанію та інші підприємництва, що беруть учать в ініціативі, до 2040 року стати вуглецево-нейтральними. Аби досягнути свою ціль, компанії потребують спеціальні технології, що зможуть зменшити або принаймні компенсувати забруднення навколишнього середовища через парниковий ефект. Фонд намагатиметься інвестувати у підприємців та інноваторів, які готові розробляти різноманітні продукти та сервіси, що допоможуть компаніям зменшити їх негативний вплив на довкілля. Ми розглянемо компанії з усього світу будь-яких масштабів і стадій, починаючи від стартапів до великих підприємств.. Джефф Безос. Генеральний директор Amazon. Читатйте також: 🌍 Від его до еко: досвід екопоселень проти світових пандемій. Два мільярди доларів планують витратити на покращення в галузях: Транспорту та логістики Виробництва та зберігання енергії Виготовлення матеріалів Продовольства та сільського господарства Та процеси зменшення або використання відходів Долучитись до ініціативи можна за посиланням. Також ми вже раніше розповідали, як Джефф Безос пообіцяв виділити 10 мільярдів доларів на боротьбу зі зміною клімату.
Реклама 👇 Замовити

Фонд від Amazon

Компанія заснувала фонд у розмірі двох мільярдів доларів на розробку технологій, які дозволять зменшити кількість парникових газів. Фонд допоможе Amazon та іншим компаніям приєднатися до ініціативи The Climate Pledge (укр. «Кліматична застава»), розпочатої у вересні 2019 року.

Цей проєкт зобов’язав компанію та інші підприємництва, що беруть учать в ініціативі, до 2040 року стати вуглецево-нейтральними.

Аби досягнути свою ціль, компанії потребують спеціальні технології, що зможуть зменшити або принаймні компенсувати забруднення навколишнього середовища через парниковий ефект.

Фонд намагатиметься інвестувати у підприємців та інноваторів, які готові розробляти різноманітні продукти та сервіси, що допоможуть компаніям зменшити їх негативний вплив на довкілля. Ми розглянемо компанії з усього світу будь-яких масштабів і стадій, починаючи від стартапів до великих підприємств.

Джефф Безос, Генеральний директор Amazon
Читайте також: 🌍 Від его до еко: досвід екопоселень проти світових пандемій

Два мільярди доларів планують витратити на покращення в галузях:

  • Транспорту та логістики
  • Виробництва та зберігання енергії
  • Виготовлення матеріалів
  • Продовольства та сільського господарства
  • Та процеси зменшення або використання відходів

Долучитись до ініціативи можна за посиланням.

♻️ Amazon запустила фонд на розробку технологій проти парникового ефекту — 2 млрд доларів 1

Також ми вже раніше розповідали♻️ Amazon запустила фонд на розробку технологій проти парникового ефекту — 2 млрд доларів 2🌍 Джефф Безос пообіцяв виділити 10 мільярдів доларів на боротьбу зі зміною клімату, як Джефф Безос пообіцяв виділити 10 мільярдів доларів на боротьбу зі зміною клімату.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: