♻️ Amazon запустила фонд на розробку технологій проти парникового ефекту — 2 млрд доларів

Čytaty latynkoju
♻️ Amazon запустила фонд на розробку технологій проти парникового ефекту — 2 млрд доларів

Фонд від Amazon

Компанія заснувала фонд у розмірі двох мільярдів доларів на розробку технологій, які дозволять зменшити кількість парникових газів. Фонд допоможе Amazon та іншим компаніям приєднатися до ініціативи The Climate Pledge (укр. «Кліматична застава»), розпочатої у вересні 2019 року.

Цей проєкт зобов’язав компанію та інші підприємництва, що беруть учать в ініціативі, до 2040 року стати вуглецево-нейтральними.

Аби досягнути свою ціль, компанії потребують спеціальні технології, що зможуть зменшити або принаймні компенсувати забруднення навколишнього середовища через парниковий ефект.

Фонд намагатиметься інвестувати у підприємців та інноваторів, які готові розробляти різноманітні продукти та сервіси, що допоможуть компаніям зменшити їх негативний вплив на довкілля. Ми розглянемо компанії з усього світу будь-яких масштабів і стадій, починаючи від стартапів до великих підприємств.

Джефф Безос, Генеральний директор Amazon
Читайте також: 🌍 Від его до еко: досвід екопоселень проти світових пандемій

Два мільярди доларів планують витратити на покращення в галузях:

  • Транспорту та логістики
  • Виробництва та зберігання енергії
  • Виготовлення матеріалів
  • Продовольства та сільського господарства
  • Та процеси зменшення або використання відходів

Долучитись до ініціативи можна за посиланням.

Також ми вже раніше розповідали? Джефф Безос пообіцяв виділити 10 мільярдів доларів на боротьбу зі зміною клімату, як Джефф Безос пообіцяв виділити 10 мільярдів доларів на боротьбу зі зміною клімату.