fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 Boston Dynamics розпочали продажі свого робота Spot

🤑 Boston Dynamics rozpočaly prodaži svogo robota Spot
Нарзі придбати робота можна лише в США.
Narzi prydbaty robota možna lyše v SŠA.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Spot від Boston Dynamics. Компанія Boston Dynamics відкрила продаж свого робота Spot — роздрібна ціна за якого складає $74,5 тисячі. Раніше компанії могли лише орендувати пристрої, а відтепер можна придбати свого власного робота. В Boston Dynamics кажуть, що за цю вартість покупці отримають найдосконалішого мобільного робота в світі, який може переміщатися по будь-якій місцевості, де можуть ходити люди. Spot Explorer призначений для розробників, які прагнуть вивчити, як гнучкі мобільні роботи можуть бути адаптовані для задач, починаючи від промислових робіт до розваг. Spot готовий до роботи, просто з коробки.. Описання Spot від Boston Dynamics. . Читатйте також: 🤖 LEGO випустила конструктор, що дозволить зібрати справжнього робота. Продаж робота став можливим після того, як інженери компанії випустили оновлення програмного забезпечення Spot 2.0, в якому представлені розширені функції автономності та навігації. Однією з них стало віддалене керування — демонстраційну версію цієї опції потенційні покупці зможуть випробувати на віддаленому тест-драйві робота. Віце-президент Boston Dynamics зазначив, що дистанційне керування може дозволити клієнтам ознайомитись з функціями роботу навіть у себе вдома під час пандемії. Зараз ми, в більшості, продаємо роботів комерційним і промисловим клієнтам. Найчастіше вони використовують Spot для роботи, яка або небезпечна для людини, або надто рутинна — наприклад, патрулювання будівлі фабрики та фотографування одних і тих же місць 40 разів на день.. Зак Джаковскі. Провідний інженер робототехніки Bоston Dynamics. https://www.youtube.com/watch?time_continue=31&v=PmPruFdp3WA&feature=emb_logo Також ми вже раніше писали, що штучний інтелект потребує відпочинок та сон для розвитку — дослідження.
Реклама 👇 Замовити

Spot від Boston Dynamics

Компанія Boston Dynamics відкрила продаж свого робота Spot — роздрібна ціна за якого складає $74,5 тисячі. Раніше компанії могли лише орендувати пристрої, а відтепер можна придбати свого власного робота.

В Boston Dynamics кажуть, що за цю вартість покупці отримають найдосконалішого мобільного робота в світі, який може переміщатися по будь-якій місцевості, де можуть ходити люди.

🤑 Boston Dynamics розпочали продажі свого робота Spot 1

Spot Explorer призначений для розробників, які прагнуть вивчити, як гнучкі мобільні роботи можуть бути адаптовані для задач, починаючи від промислових робіт до розваг. Spot готовий до роботи, просто з коробки.

Описання Spot від Boston Dynamics
Читайте також: 🤖 LEGO випустила конструктор, що дозволить зібрати справжнього робота

Продаж робота став можливим після того, як інженери компанії випустили оновлення програмного забезпечення Spot 2.0, в якому представлені розширені функції автономності та навігації.

Однією з них стало віддалене керування — демонстраційну версію цієї опції потенційні покупці зможуть випробувати на віддаленому тест-драйві робота.

🤑 Boston Dynamics розпочали продажі свого робота Spot 2

Віце-президент Boston Dynamics зазначив, що дистанційне керування може дозволити клієнтам ознайомитись з функціями роботу навіть у себе вдома під час пандемії.

Зараз ми, в більшості, продаємо роботів комерційним і промисловим клієнтам. Найчастіше вони використовують Spot для роботи, яка або небезпечна для людини, або надто рутинна — наприклад, патрулювання будівлі фабрики та фотографування одних і тих же місць 40 разів на день.

Зак Джаковскі, Провідний інженер робототехніки Bоston Dynamics

Також ми вже раніше писали🤑 Boston Dynamics розпочали продажі свого робота Spot 3😴 Штучний інтелект потребує відпочинок та сон для розвитку — дослідження, що штучний інтелект потребує відпочинок та сон для розвитку — дослідження.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: