fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😴 Штучний інтелект потребує відпочинок та сон для розвитку — дослідження

😴 Štučnyj intelekt potrebuje vidpočynok ta son dlja rozvytku — doslidžennja
Навіть роботи та технології потребують відпочинку.
Naviť roboty ta tehnologiї potrebujuť vidpočynku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Штучний інтелект та відпочинок. Як повідомляють науковці з Національної лабораторії Лос-Аламоса в США, під час досліджень виявилось, що нейромережі штучного інтелекту стають нестабільними після тривалої роботи, проте ця неполадка зникає після невеличкого відпочинку. Дослідниця Йіджінг Уоткінс зазначає, якщо мережі штучного інтелекту піддати аналогічним хвилям, як і людського мозку під час сну, то стабільність буде відновлюватись. Ми вивчаємо імпульсні нейронні мережі, які є системами, які навчаються так само, як і живий мозок. Ми були зачаровані перспективою навчання нейроморфного процесора способом, аналогічним тому, як люди та інші біологічні системи витягають уроки з навколишнього середовища в процесі розвитку.. Йіджінг Уоткінс. Дослідниця. Згідно з повідомленням, вчені дійшли до такого висновку під час роботи над створенням нейромереж, що відповідали б вмінню сприймати та розрізняти речі, як люди. Читатйте також: 🤓 NASA оголосила конкурс на розробку системи штучного інтелекту для космічного корабля — $1 млн. Також вони експериментували зі статичними типами шуму, такими як наприклад, під час налаштування радіо. А найкращі результати були отримані під час досліджень з гаусівським шумом, що має широкий діапазон частот. Науковці вважають, що саме цей шум імітує повільний сон, під час якого технології відпочивають та відновлюють свої можливості. Наразі вчені проводять остаточне дослідження, чи потребує штучний інтелект час на відпочинок, та як саме це може впливати на його результати роботи. Також ми вже раніше писали, як Microsoft замінить своїх журналістів на штучний інтелект.
Реклама 👇 Замовити

Штучний інтелект та відпочинок

Як повідомляють науковці з Національної лабораторії Лос-Аламоса в США, під час досліджень виявилось, що нейромережі штучного інтелекту стають нестабільними після тривалої роботи, проте ця неполадка зникає після «невеличкого відпочинку».

Дослідниця Йіджінг Уоткінс зазначає, якщо мережі штучного інтелекту піддати аналогічним хвилям, як і людського мозку під час сну, то стабільність буде відновлюватись.

Ми вивчаємо імпульсні нейронні мережі, які є системами, які навчаються так само, як і живий мозок. Ми були зачаровані перспективою навчання нейроморфного процесора способом, аналогічним тому, як люди та інші біологічні системи витягають уроки з навколишнього середовища в процесі розвитку.

Йіджінг Уоткінс, Дослідниця

Згідно з повідомленням, вчені дійшли до такого висновку під час роботи над створенням нейромереж, що відповідали б вмінню сприймати та розрізняти речі, як люди.

Читайте також: 🤓 NASA оголосила конкурс на розробку системи штучного інтелекту для космічного корабля — $1 млн

Також вони експериментували зі статичними типами шуму, такими як наприклад, під час налаштування радіо. А найкращі результати були отримані під час досліджень з «гаусівським шумом», що має широкий діапазон частот.

Науковці вважають, що саме цей шум імітує повільний сон, під час якого технології «відпочивають та відновлюють свої можливості».

Наразі вчені проводять остаточне дослідження, чи потребує штучний інтелект час на відпочинок, та як саме це може впливати на його результати роботи.

😴 Штучний інтелект потребує відпочинок та сон для розвитку — дослідження 1

Також ми вже раніше писали😴 Штучний інтелект потребує відпочинок та сон для розвитку — дослідження 2😱 Microsoft замінить своїх журналістів на штучний інтелект, як Microsoft замінить своїх журналістів на штучний інтелект.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: