🤖 LEGO випустила конструктор, що дозволить зібрати справжнього робота

Čytaty latynkoju
🤖 LEGO випустила конструктор, що дозволить зібрати справжнього робота

Роботи від LEGO

Компанія представила новий набір конструкторів — LEGO’s Mindstorms Robot Inventor. Нова серія конструкторів дозволяє зібрати повноцінних роботів, що можуть виконувати ті чи інші функції.

У комплекті можна отримати 949 деталей, серед яких будуть датчики світла та відстані, чотири маленькі мотори та навіть система управління роботом за допомогою Bluetooth. Конструктор допоможе дітям отримати базові навички робототехніки та програмування.

 

З одного набору можна зробити п’ять роботів:

  • Blast — робот «захисник», він може стріляти спеціальними детальками, сканувати об’єкти на наявність небезпеки та чергувати певну територію.
  • Charlie — цей маленький робот може танцювати, грати на барабанах, переносити невеликі речі та навіть давати п’ять.
  • Tricky — «спортивний бот», що може грати в ігри: баскетбол, боулінг, футбол та інші види спорту.
  • Gelo — чотириногий бот, що може швидко пересуватись та робити різноманітні трюки.
  • M.V.P. — цього робота можна спеціально запрограмувати залежно від вашого бажання. Він може виконувати роль різних транспортних засобів — крану, автівки чи навіть машини, що буде збирати частинки LEGO за іншими роботами.

Читайте також: 🤺 Barbie вперше присвятили свою ляльку українці

Управляти кожним з роботів можна за допомогою застосунку Lego Mindstorms Robot Inventor. Окрім того, можна запрограмувати кожного з роботів на певні дії через Scratch чи Python. Також можна під’єднати свій власний контролер для управління дроїдом.

Такий конструктор планують випустити вже цієї осені, а його ціна складатиме $359,99 (приблизно 9 500 гривень).

Раніше ми вже писали? У Minecraft можна зібрати комп’ютер на Windows 98 — як та що для цього потрібно, як у Minecraft можна зібрати комп’ютер на Windows 98 — як та що для цього потрібно.