fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇫🇮 Фінляндія дає своїх мешканців «в оренду», щоб всі могли дізнатись їх секрет щастя — Rent a Finn

🇫🇮 Finljandija daje svoїh meškanciv «v orendu», ščob vsi mogly diznatyś їh sekret ščastja — Rent a Finn
Поспілкуйтесь з фіннами та дізнайтесь, як саме вони ставляться до життя і чим саме для них є щастя.
Pospilkujteś z finnamy ta diznajteś, jak same vony stavljaťsja do žyttja i čym same dlja nyh je ščastja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Rent a Finn. Вже третій рік поспіль Організація Обєднаних Націй називає Фінляндію найщасливішою країною у світі. Тож, у країні запустили спеціальний проєкт Rent a Finn, де можна дізнатись, у чому саме полягає секрет фіннів. Жителі країни підготували пять онлайн-лекцій, в яких розповідають, чому вони щасливі та як можна стати такими, як вони. Як зазначає виконавчий директор проєкту Visit Finland Пааво Вірккунен, головна особливість фіннів полягає в тому, що вони шукають радість у природі та маленьких речах. А проєкт дозволить напряму зрозуміти усі аспекти того, як саме мешканці Фінляндії відчувають себе щасливими. Наша група волонтерів готова розповісти про стиль життя фіннів. Це буде серія з пяти лекцій на самі різноманітні теми — як відпочивати, як бути активним, як проводити вільний час, як харчуватись та як бути щасливим. Також кожен може особисто поспілкуватись з фіннами на індивідуальній зустрічі в Hangouts або Skype.. Хелі Хіменес . Головний директор Business Finland. Читатйте також: 👨🏼‍🎨 Google зібрав арт-поради від діячів культури — витривалість від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно. До деяких онлайн-заходів необхідно готуватись заздалегідь. Наприклад, знайти відро з крижаною водою або піти у якесь тихе та спокійне місце. Тому рекомендуемо детально ознаймитись з повним переліком усіх трансляцій на сайті проєкту. Усі відео будуть доступні до кінця червня. Переглянути їх можна на сайті або на каналі в YouTube. https://www.youtube.com/watch?v=t779YSYGx2E Також ми раніше писали, як майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС.
Реклама 👇 Замовити

Rent a Finn

Вже третій рік поспіль Організація Об’єднаних Націй називає Фінляндію найщасливішою країною у світі. Тож, у країні запустили спеціальний проєкт Rent a Finn, де можна дізнатись, у чому саме полягає секрет фіннів.

Жителі країни підготували п’ять онлайн-лекцій, в яких розповідають, чому вони щасливі та як можна стати такими, як вони. Як зазначає виконавчий директор проєкту Visit Finland Пааво Вірккунен, головна особливість фіннів полягає в тому, що вони шукають радість у природі та маленьких речах. А проєкт дозволить напряму зрозуміти усі аспекти того, як саме мешканці Фінляндії відчувають себе щасливими.

Наша група волонтерів готова розповісти про стиль життя фіннів. Це буде серія з п'яти лекцій на самі різноманітні теми — як відпочивати, як бути активним, як проводити вільний час, як харчуватись та як бути щасливим. Також кожен може особисто поспілкуватись з фіннами на індивідуальній зустрічі в Hangouts або Skype.

Хелі Хіменес , Головний директор Business Finland

🇫🇮 Фінляндія дає своїх мешканців «в оренду», щоб всі могли дізнатись їх секрет щастя — Rent a Finn 1

Читайте також: 👨🏼‍🎨 Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно

До деяких онлайн-заходів необхідно готуватись заздалегідь. Наприклад, знайти відро з крижаною водою або піти у якесь тихе та спокійне місце. Тому рекомендуемо детально ознаймитись з повним переліком усіх трансляцій на сайті проєкту.

Усі відео будуть доступні до кінця червня. Переглянути їх можна на сайті або на каналі в YouTube.

Також ми раніше писали🇫🇮 Фінляндія дає своїх мешканців «в оренду», щоб всі могли дізнатись їх секрет щастя — Rent a Finn 2🇺🇦 Майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС, як майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: