fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

✍🏻 21 травня відбудеться нагородження лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе — де можна переглянути

✍🏻 21 travnja vidbudeťsja nagorodžennja laureata Premiї imeni Georgija Ğonğadze — de možna peregljanuty
Оголошення лауреата традиційно відбувається у день народження журналіста Георгія Ґонґадзе — 21 травня.
Ogološennja laureata tradycijno vidbuvajeťsja u deń narodžennja žurnalista Georgija Ğonğadze — 21 travnja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нагородження лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе. Рівно через тиждень, о 19:15 в ефірі телеканалу UA: КУЛЬТУРА відбудеться церемонія нагородження лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе 2020 року. Також можна буде переглянути церемонію нагородження на YouTube-каналі UA: КУЛЬТУРА та сторінці премії в Facebook. Вперше церемонія нагородження відбудеться у телеформаті. А ведучими події стануть Юрій Макаров та Ольга Сніцарчук. Фіналістами премії цього року стали засновник Телебачення Торонто Роман Вінтонів, публіцист, телеведучий Павло Казарін та засновник проєкту Ukraїner Богдан Логвиненко. Сума винагороди для лауреата складає 100 тисяч гривень. Читатйте також: 😯 Премія Ґонґадзе 2020 — дивіться онлайн-інтерв’ю з фіналістами: Роман Вінтонів, Богдан Логвиненко та Павло Казарін. До довгого списку номінантів на здобуття премії ввійшли 22 українські журналісти. Серед критеріїв для висунення кандидатів: інноваційність, значний внесок у розвиток жанру чи журналістського середовища, незалежність та відданість принципам професії. За умовами премії, лише члени Капітули мають право номінувати журналістів на її здобуття. До Капітули цього року ввійшли: Дружина Георгія Ґонґадзе, журналістка, головна редакторка і керівниця Української служби Голосу Америки Мирослава Ґонґадзе; президент Українського ПЕН, письменник Андрій Курков; журналістка, співзасновниця та власниця видання Українська правда Олена Притула; меценат Премії та представник powered KMBS Alumni platform Микола Сушко; письменниця, правозахисниця Лариса Денисенко; засновник Історичної правди та Музею-архіву преси, перший лауреат Премії імені Ґонґадзе Вахтанґ Кіпіані; релігієзнавець, письменник Ігор Козловський; правозахисник, публіцист, віцеректор Українського католицького університету у Львові Мирослав Маринович; співзасновниця та головна редакторка видання Дзеркало тижня Юлія Мостова. Премія Ґонґадзе. Премія імені Георгія Ґонґазде заснована 2019-го року PEN Ukraine та виданням Українська правда. Мета Премії — підтримати тих журналістів, які не бояться викликів, здатні знаходити інноваційні способи доносити інформацію, сприяють впровадженню ліберальних реформ в Україні, відкривають нові можливості для цілого медіасередовища, спроможні створювати сталість у тому, що роблять, лишаються вірні професійним принципам і цінностям. Також раніше ми вже писали, як Репортери без кордонів створили віртуальну бібліотеку в Minecraft: тексти, що не пройшли цензуру.
Реклама 👇 Замовити

Нагородження лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе

Рівно через тиждень, о 19:15 в ефірі телеканалу UA: КУЛЬТУРА відбудеться церемонія нагородження лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе 2020 року. Також можна буде переглянути церемонію нагородження на YouTube-каналі UA: КУЛЬТУРА та сторінці премії в Facebook.

Вперше церемонія нагородження відбудеться у телеформаті. А ведучими події стануть Юрій Макаров та Ольга Сніцарчук.

Фіналістами премії цього року стали засновник «Телебачення Торонто» Роман Вінтонів, публіцист, телеведучий Павло Казарін та засновник проєкту Ukraїner Богдан Логвиненко. Сума винагороди для лауреата складає 100 тисяч гривень.

✍🏻 21 травня відбудеться нагородження лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе — де можна переглянути 1

Читайте також: 😯 Премія Ґонґадзе 2020 — дивіться онлайн-інтерв’ю з фіналістами: Роман Вінтонів, Богдан Логвиненко та Павло Казарін

До довгого списку номінантів на здобуття премії ввійшли 22 українські журналісти. Серед критеріїв для висунення кандидатів: інноваційність, значний внесок у розвиток жанру чи журналістського середовища, незалежність та відданість принципам професії.

За умовами премії, лише члени Капітули мають право номінувати журналістів на її здобуття. До Капітули цього року ввійшли:

  • Дружина Георгія Ґонґадзе, журналістка, головна редакторка і керівниця Української служби «Голосу Америки» Мирослава Ґонґадзе;
  • президент Українського ПЕН, письменник Андрій Курков;
  • журналістка, співзасновниця та власниця видання «Українська правда» Олена Притула;
  • меценат Премії та представник powered KMBS Alumni platform Микола Сушко;
  • письменниця, правозахисниця Лариса Денисенко;
  • засновник «Історичної правди» та Музею-архіву преси, перший лауреат Премії імені Ґонґадзе Вахтанґ Кіпіані;
  • релігієзнавець, письменник Ігор Козловський;
  • правозахисник, публіцист, віцеректор Українського католицького університету у Львові Мирослав Маринович;
  • співзасновниця та головна редакторка видання «Дзеркало тижня» Юлія Мостова.

Премія Ґонґадзе

Премія імені Георгія Ґонґазде заснована 2019-го року PEN Ukraine та виданням Українська правда.

Мета Премії — підтримати тих журналістів, які не бояться викликів, здатні знаходити інноваційні способи доносити інформацію, сприяють впровадженню ліберальних реформ в Україні, відкривають нові можливості для цілого медіасередовища, спроможні створювати сталість у тому, що роблять, лишаються вірні професійним принципам і цінностям.

Також раніше ми вже писали✍🏻 21 травня відбудеться нагородження лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе — де можна переглянути 2✍🏻 «Репортери без кордонів» створили віртуальну бібліотеку в Minecraft: тексти, що не пройшли цензуру, як «Репортери без кордонів» створили віртуальну бібліотеку в Minecraft: тексти, що не пройшли цензуру.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: