fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤩 Мінцифри зробили освітній серіал про те, як стати YouTube-блогером

🤩 Mincyfry zrobyly osvitnij serial pro te, jak staty YouTube-blogerom
Міністерство цифрової трансформації України спільно з Цитрус Академією презентували освітній серіал «Як стати YouTube-блогером».
Ministerstvo cyfrovoї transformaciї Ukraїny spiľno z Cytrus Akademijeju prezentuvaly osvitnij serial «Jak staty YouTube-blogerom».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Серіал для майбутніх YouTube-блогерів. Тематика освітнього серіалу охоплює те, чим цікавий YouTube в 2020 році, критерії вдалого відео на YouTube, де шукати ідеї для власних відео, авторське право, оформлення YouTube-каналу, оптимізація відео, аналіз конкурентів та монетизація каналу. Освітній серіал складається з 10 серій тривалістю 4-8 хвилин. Безкоштовно переглянути всі серії можна на платформі Дія.Цифрова освіта.Читатйте також: 👨🏼‍💻 Мінцифри запустило проєкт підготовки IT-фахівців. Як стати Youtube-блогером стане першим з освітніх серіалів на платформі Дія.Цифрова освіта, також обіцяють цілу лінійку спеціальних відео для молоді та тінейджерів. . Валерія Іонан. Заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції. Усі знання, якими діляться експерти, набуті на реальному досвіді. Це будуть практичні кейси про те, як вирішувати ті чи інші проблеми. Ведучими серіалу стануть Андрій Шатирко та Євгеній Федяй, викладачі Цитрус Академії. https://www.youtube.com/watch?v=KMpeqTgaeXU&feature=emb_logo Сам Андрій Шатирко зазначає, що 80% всіх українців, які користуються Інтернетом, дивляться YouTube хоча б раз на місяць. А більшість людей проводять у YouTube від 40 хвилин на тиждень. YouTube — це одна з головних платформ, де люди дивляться, що їм цікаво у сфері навчання, у сфері новин, включаючи політику, у сфері спорту, розваг. Саме тому ми даємо можливість стати експертом у цій сфері та пояснюємо, як все там відбувається. . Андрій Шатирко. Youtube-спеціаліст. Також ми раніше писали, як на YouTube з’явилося цілодобове шоу з виступами артистів.
Реклама 👇 Замовити

Серіал для майбутніх YouTube-блогерів

Тематика освітнього серіалу охоплює те, чим цікавий YouTube в 2020 році, критерії вдалого відео на YouTube, де шукати ідеї для власних відео, авторське право, оформлення YouTube-каналу, оптимізація відео, аналіз конкурентів та монетизація каналу.

🤩 Мінцифри зробили освітній серіал про те, як стати YouTube-блогером 1

Освітній серіал складається з 10 серій тривалістю 4-8 хвилин. Безкоштовно переглянути всі серії можна на платформі Дія.Цифрова освіта.

Читайте також: 👨🏼‍💻 Мінцифри запустило проєкт підготовки IT-фахівців

«Як стати Youtube-блогером» стане першим з освітніх серіалів на платформі Дія.Цифрова освіта, також обіцяють цілу лінійку спеціальних відео для молоді та тінейджерів.

Усі знання, якими діляться експерти, набуті на реальному досвіді. Це будуть практичні кейси про те, як вирішувати ті чи інші проблеми. Ведучими серіалу стануть Андрій Шатирко та Євгеній Федяй, викладачі Цитрус Академії.

Сам Андрій Шатирко зазначає, що 80% всіх українців, які користуються Інтернетом, дивляться YouTube хоча б раз на місяць. А більшість людей проводять у YouTube від 40 хвилин на тиждень.

YouTube — це одна з головних платформ, де люди дивляться, що їм цікаво у сфері навчання, у сфері новин, включаючи політику, у сфері спорту, розваг. Саме тому ми даємо можливість стати експертом у цій сфері та пояснюємо, як все там відбувається.

Андрій Шатирко, Youtube-спеціаліст

Також ми раніше писали🤩 Мінцифри зробили освітній серіал про те, як стати YouTube-блогером 2🎶 На YouTube з’явилося цілодобове шоу з виступами артистів, як на YouTube з’явилося цілодобове шоу з виступами артистів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: