fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🏫 Google та YouTube запустили сервіси, що допоможуть вчителям навчати під час карантину COVID-19

👨🏼‍🏫 Google ta YouTube zapustyly servisy, ščo dopomožuť včyteljam navčaty pid čas karantynu COVID-19
Нові ресурси для вчителів вже доступні онлайн.
Novi resursy dlja včyteliv vže dostupni onlajn.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Google та YouTube запустили спеціальні сайти, щоб допомогти вчителям та сім’ям продовжувати навчати учнів під час карантину через спалах вірусу COVID-19. Сервіс від Google. Новий навчальний серівс Teach From Home надає рекомендації щодо дистанційного навчання для вчителів з використанням ресурсів Google. Зараз на сайті можна побачити ідеї дистанційного навчання за допомогою Hangouts — спеціального застосунку для відеодзвінків. https://www.youtube.com/watch?v=2c2HokjobbU&feature=emb_logo Окрім того на сайті можна знайти поради щодо створення онлайн-вікторини за допомогою Google Forms. https://www.youtube.com/watch?v=Lt5HqPvM-eI Як зазначає Google, сторінку розвиватимуть далі, з кожним днем будуть додавати все більше корисних функцій. Також компанія створила інструкцію, з порадами організації дистанційного навчання. Наразі сайт Teach From Home доступний лише англійською мовою, але всі додатки для завантаження доступні данською, німецькою, іспанською, французькою, італійською та польською мовами. Української мови ще немає серед доступних для навчання, але Google зазначає, що усі інші мови додадуть найближчим часом. Ресурс від YouTube. Ресурс [email protected] має усі навчальні канали YouTube, які студенти можуть переглядати вдома. На цій сторінці є три категорії каналів: Для дітей від 13 років та старше Для сімей з дітьми віком від 5 років Для сімей з дітьми дошкільного віку Сервіс [email protected] наразі доступний лише англійською мовою. Незабаром стануть доступні італійська, французька, корейська, іспанська, японська та інші мови, повідомляє YouTube. Google та YouTube не єдині, хто допомагає з навчанням під час карантину через COVID-19. Навчальні програми понад 100 провідних університетів. Найвідоміші університети світу, такі як Стенфорд, Йель та Гарвард, перейшли на дистанційне навчання через спалах коронавірусу. Деніел Стенфорд, директор факультету розвитку і технологічних інновацій в Центрі викладання та навчання Університету Де Поля (США), зібрав в електронну таблицю ресурси для онлайн-освіти, які пропонують університети. Список постійно оновлюється, кожен охочий може додати свій ресурс. Для цього треба заповнити спеціальну гугл-форму. Окрім того освітня онлайн-платформа Prometheus запустила спеціальний курс про коронавірус. Курс від Prometheus. Сайт Prometheus та медична платформа INgenius запустили спеціальний проєкт з інформацією щодо вірусу COVID-19. Мета онлайн-курсу Коронавірусна інфекція: факти проти паніки забезпечити людей детальною та перевіреною інформацією про вірус та його розповсюдження. https://www.youtube.com/watch?v=kvRSwC3elLU&feature=emb_logo Також раніше ми писали, що український сервіс з вивчення англійської EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до свого курсу.
Реклама 👇 Замовити

Google та YouTube запустили спеціальні сайти, щоб допомогти вчителям та сім’ям продовжувати навчати учнів під час карантину через спалах вірусу COVID-19.

Сервіс від Google

Новий навчальний серівс Teach From Home надає рекомендації щодо дистанційного навчання для вчителів з використанням ресурсів Google.

Зараз на сайті можна побачити ідеї дистанційного навчання за допомогою Hangouts — спеціального застосунку для відеодзвінків.

Окрім того на сайті можна знайти поради щодо створення онлайн-вікторини за допомогою Google Forms.

Як зазначає Google, сторінку розвиватимуть далі, з кожним днем будуть додавати все більше корисних функцій.

Також компанія створила інструкцію, з порадами організації дистанційного навчання.

Наразі сайт Teach From Home доступний лише англійською мовою, але всі додатки для завантаження доступні данською, німецькою, іспанською, французькою, італійською та польською мовами. Української мови ще немає серед доступних для навчання, але Google зазначає, що усі інші мови додадуть найближчим часом.

Ресурс від YouTube

Ресурс [email protected] має усі навчальні канали YouTube, які студенти можуть переглядати вдома.

На цій сторінці є три категорії каналів:

👨🏼‍🏫 Google та YouTube запустили сервіси, що допоможуть вчителям навчати під час карантину COVID-19 1

Сервіс [email protected] наразі доступний лише англійською мовою. Незабаром стануть доступні італійська, французька, корейська, іспанська, японська та інші мови, повідомляє YouTube.

Google та YouTube не єдині, хто допомагає з навчанням під час карантину через COVID-19.

Навчальні програми понад 100 провідних університетів

Найвідоміші університети світу, такі як Стенфорд, Йель та Гарвард, перейшли👨🏼‍🏫 Google та YouTube запустили сервіси, що допоможуть вчителям навчати під час карантину COVID-19 2🎓 Стенфорд, Йель та Гарвард: навчальні програми понад 100 провідних університетів зібрали на одному ресурсі на дистанційне навчання через спалах коронавірусу.

Деніел Стенфорд, директор факультету розвитку і технологічних інновацій в Центрі викладання та навчання Університету Де Поля (США), зібрав в електронну таблицю ресурси для онлайн-освіти, які пропонують університети.

👨🏼‍🏫 Google та YouTube запустили сервіси, що допоможуть вчителям навчати під час карантину COVID-19 3

Список постійно оновлюється, кожен охочий може додати свій ресурс. Для цього треба заповнити спеціальну гугл-форму.

Окрім того освітня онлайн-платформа Prometheus запустила👨🏼‍🏫 Google та YouTube запустили сервіси, що допоможуть вчителям навчати під час карантину COVID-19 4👨🏼‍🔬 Prometheus запустив безкоштовний курс про вірус COVID-19 спеціальний курс про коронавірус.

Курс від Prometheus

Сайт Prometheus та медична платформа INgenius запустили спеціальний проєкт з інформацією щодо вірусу COVID-19.

Мета онлайн-курсу «Коронавірусна інфекція: факти проти паніки» забезпечити людей детальною та перевіреною інформацією про вірус та його розповсюдження.

Також раніше ми писали👨🏼‍🏫 Google та YouTube запустили сервіси, що допоможуть вчителям навчати під час карантину COVID-19 5📱 Український сервіс з вивчення англійської EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до свого курсу, що український сервіс з вивчення англійської EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до свого курсу.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: