fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Український сервіс з вивчення англійської EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до свого курсу

📱 Ukraїnśkyj servis z vyvčennja anglijśkoї EnglishDom vidkryvaje bezkoštovnyj dostup do svogo kursu
У зв'язку з закриттям освітніх закладів на карантин та рекомендаціями переходу на дистанційне навчання, EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до сервісу ED Words з вивчення англійських слів для школярів та студентів.
U zv'jazku z zakryttjam osvitnih zakladiv na karantyn ta rekomendacijamy perehodu na dystancijne navčannja, EnglishDom vidkryvaje bezkoštovnyj dostup do servisu ED Words z vyvčennja anglijśkyh sliv dlja školjariv ta studentiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Щоб отримати безкоштовний доступ до ED Words на 3 місяці, необхідно встановити застосунок з App Store або Google Play, зареєструватися, перейти у свій профіль і ввести промокод ed_free. Програма від EnglishDom. Мобільний застосунок ED Words дозволяє вивчати англійські слова з допомогою алгоритму інтервальних повторень з елементами гри. Загалом в ED Words понад 28 000 англійських слів для вивчення в 350 тематичних наборах, наприклад: Фільми, Топ 100 дієслів, Словник Геймера, Футбол, крім того є можливість створювати свої набори. Мобільний тренажер ED Words інтегрований у платформу EnglishDom та взаємодіє з іншими сервісами компанії. Наприклад, за допомогою розширення для браузера ED Translator можна додавати нові англійські слова з інтернету в список на вивчення і потім вчити їх у застосунку. Система EnglishDom синхронізує вивчення слів у додатку ED Words та на сайті, і дозволяє відстежувати прогрес — як користувач вчив англійські слова останній тиждень, місяць, рік, за весь час і в порівнянні з іншими користувачами. Про EnglishDom. EnglishDom — онлайн школа англійської мови та продуктова IT компанія, розташована у Дніпрі. У компанії працює міжнародна команда з 400 співробітників, серед яких 300 викладачів англійської. Платформа EnglishDom включає пять сервісів для вивчення англійської мови. Також ми раніше писали, що навчальні програми понад 100 провідних університетів зібрали на одному ресурсі.
Реклама 👇 Замовити

Щоб отримати безкоштовний доступ до ED Words на 3 місяці, необхідно встановити застосунок з App Store або Google Play, зареєструватися, перейти у свій профіль і ввести промокод ed_free.

Програма від EnglishDom

Мобільний застосунок ED Words дозволяє вивчати англійські слова з допомогою алгоритму інтервальних повторень з елементами гри.

Загалом в ED Words понад 28 000 англійських слів для вивчення в 350 тематичних наборах, наприклад: «Фільми», «Топ 100 дієслів», «Словник Геймера», «Футбол», крім того є можливість створювати свої набори.

Мобільний тренажер ED Words інтегрований у платформу EnglishDom та взаємодіє з іншими сервісами компанії. Наприклад, за допомогою розширення для браузера ED Translator можна додавати нові англійські слова з інтернету в список на вивчення і потім вчити їх у застосунку.

Система EnglishDom синхронізує вивчення слів у додатку ED Words та на сайті, і дозволяє відстежувати прогрес — як користувач вчив англійські слова останній тиждень, місяць, рік, за весь час і в порівнянні з іншими користувачами.

📱 Український сервіс з вивчення англійської EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до свого курсу 1

Про EnglishDom

EnglishDom — онлайн школа англійської мови та продуктова IT компанія, розташована у Дніпрі. У компанії працює міжнародна команда з 400 співробітників, серед яких 300 викладачів англійської. Платформа EnglishDom включає п’ять сервісів для вивчення англійської мови.

Також ми раніше писали📱 Український сервіс з вивчення англійської EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до свого курсу 2🎓 Стенфорд, Йель та Гарвард: навчальні програми понад 100 провідних університетів зібрали на одному ресурсі, що навчальні програми понад 100 провідних університетів зібрали на одному ресурсі.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: