fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📲 GitHub запустив мобільний застосунок для iOS і Android

📲 GitHub zapustyv mobiľnyj zastosunok dlja iOS i Android
Застосунок GitHub має полегшити виконання завдань, поки користувач знаходиться у дорозі.
Zastosunok GitHub maje polegšyty vykonannja zavdań, poky korystuvač znahodyťsja u dorozi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  GitHub під час конференції GitHub Universe 2019 розповів, що збирається випустити версії для мобільних платформ. У січні цього року була доступна бета-версія застосунку від GitHub для Android, про що ми писали раніше. Сьогодні офіційна версія застосунку стала доступна для iOS та Android. Які функції застосунку від GitHub. Застосунок допоможе розробникам керувати проєктами безпосередньо зі смартфона. Він дозволяє переглядати повідомлення про баґи, призначати завдання, дивитися README-файли в репозиторіях, обмінюватися відгуками в обговореннях, виконувати пошук серед інших функцій та багато іншого. Але мобільна версія не дає можливості редагувати код. Застосунок від GitHub дозволяє лише переглянути його. Застосунок буде автоматично адаптуватися під розмір екрана телефона. Що таке GitHub. GitHub — це один з найбільших сервісів для спільної розробки та зберігання коду, який використовують понад 28 млн розробників. Загальна кількість репозиторіїв (тобто сховищ та тек із вихідним кодом програм чи скриптів) складає понад 85 млн одиниць. https://www.youtube.com/watch?v=w3jLJU7DT5E&feature=emb_logo Проєкт заснували у квітні 2008 року. Засновниками стали програмісти Кріс Ванстрат (Chris Wanstrath), Том Престон-Вернер (Thomas Preston-Werner) та Пі-Джей Хайєтт (PJ Hyett). Історія сервісу GitHub. Засновники проєкту почали з бета-версії у 2008 році — перші запрошення за традицією усіх стартапів розіслали знайомим та друзям із середовища програмістів. Одним із перших розміщених проєктів став фреймворк Ruby on Rails, чиє зростання популярності стане запорукою популярності платформи GitHub. Публічно сервіс почав працювати у квітні 2008 року. На той момент у ньому вже було 20 тисяч репозиторіїв та понад 2 тисячі користувачів. 4 червня 2018 року Microsoft оголосила про купівлю сервісу для спільної розробки та зберігання коду GitHub. Згідно з умовами угоди, команда отримала $7,5 млрд — про це ми писали раніше. Які головні особливості платформи?. дублювання коду, або форкінґ; запити на включення у проєкт змін чи злиття коду; можливість копіювати будь-який код з публічних репозиторіїв до власного для подальшої модифікації; можливість поділитися змінами із розробником оригінального коду та подати запит на включення цих змін до оригінального коду; спільне відстеження та коментування помилок; вікі-сторінки для проєктів; керування завданнями; підхід соціальної мережі, запроваджений для коду. Також раніше ми писали про 14 українських стартапів. що пройшли в акселераційний хаб Sector X з експертизою корпорацій.
Реклама 👇 Замовити

GitHub під час конференції GitHub Universe 2019 розповів, що збирається випустити версії для мобільних платформ. У січні цього року була доступна бета-версія застосунку від GitHub для Android, про що ми писали📲 GitHub запустив мобільний застосунок для iOS і Android 1📱 GitHub запустив бета-версію додатка для Android раніше.

Сьогодні офіційна версія застосунку стала доступна для iOS та Android.

Які функції застосунку від GitHub

Застосунок допоможе розробникам керувати проєктами безпосередньо зі смартфона.

Він дозволяє переглядати повідомлення про баґи, призначати завдання, дивитися README-файли в репозиторіях, обмінюватися відгуками в обговореннях, виконувати пошук серед інших функцій та багато іншого.

📲 GitHub запустив мобільний застосунок для iOS і Android 2📲 GitHub запустив мобільний застосунок для iOS і Android 3

Але мобільна версія не дає можливості редагувати код. Застосунок від GitHub дозволяє лише переглянути його.

📲 GitHub запустив мобільний застосунок для iOS і Android 4

Застосунок буде автоматично адаптуватися під розмір екрана телефона.

Що таке GitHub

GitHub — це один з найбільших сервісів для спільної розробки та зберігання коду, який використовують понад 28 млн розробників.

Загальна кількість репозиторіїв (тобто сховищ та тек із вихідним кодом програм чи скриптів) складає понад 85 млн одиниць.

Проєкт заснували у квітні 2008 року. Засновниками стали програмісти Кріс Ванстрат (Chris Wanstrath), Том Престон-Вернер (Thomas Preston-Werner) та Пі-Джей Хайєтт (PJ Hyett).

Історія сервісу GitHub

Засновники проєкту почали з бета-версії у 2008 році — перші запрошення за традицією усіх стартапів розіслали знайомим та друзям із середовища програмістів. Одним із перших розміщених проєктів став фреймворк Ruby on Rails, чиє зростання популярності стане запорукою популярності платформи GitHub.

Публічно сервіс почав працювати у квітні 2008 року. На той момент у ньому вже було 20 тисяч репозиторіїв та понад 2 тисячі користувачів.

4 червня 2018 року Microsoft оголосила про купівлю сервісу для спільної розробки та зберігання коду GitHub. Згідно з умовами угоди, команда отримала $7,5 млрд — про це ми писали📲 GitHub запустив мобільний застосунок для iOS і Android 5Що таке GitHub і навіщо Microsoft заплатила за нього мільярди доларів раніше.

Які головні особливості платформи?

  • дублювання коду, або форкінґ;
  • запити на включення у проєкт змін чи злиття коду;
  • можливість копіювати будь-який код з публічних репозиторіїв до власного для подальшої модифікації;
  • можливість поділитися змінами із розробником оригінального коду та подати запит на включення цих змін до оригінального коду;
  • спільне відстеження та коментування помилок;
  • вікі-сторінки для проєктів;
  • керування завданнями;
  • підхід соціальної мережі, запроваджений для коду.

Також раніше ми писали📲 GitHub запустив мобільний застосунок для iOS і Android 6📱 14 українських стартапів пройшли в акселераційний хаб Sector X з експертизою корпорацій про 14 українських стартапів. що пройшли в акселераційний хаб Sector X з експертизою корпорацій.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: