fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📚 Студенти зможуть ще раз прослухати навчальний курс, якщо провалять іспити — як це працюватиме

📚 Studenty zmožuť šče raz prosluhaty navčaľnyj kurs, jakščo provaljať ispyty — jak ce pracjuvatyme
З ухваленням нового закону про вдосконалення вищої освіти українські студенти отримали можливість офіційно перескладати іспити і повторно прослуховувати навчальні курси, заплативши через касу університету.
Z uhvalennjam novogo zakonu pro vdoskonalennja vyščoї osvity ukraїnśki studenty otrymaly možlyvisť oficijno pereskladaty ispyty i povtorno prosluhovuvaty navčaľni kursy, zaplatyvšy čerez kasu universytetu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про це розповів заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний у коментарі Радіо НВ.  Яким чином це працюватиме?. Вагу навчальних дисциплін чи курсових робіт вимірюють у так званих кредитах Європейської кредитно-трансферної системи — ECTS. За їхньою допомогою можна однаково оцінювати рівень навантаженності студентів у різних вишах. Кредити можна конвертувати у кількість грошей, які студент мусить заплатити до каси університету за те, щоб переслухати предмет. Тоді викладач отримає зарплатню, а студент зможе відвідувати пари, приєднавшись до молодшого курсу, а згодом і скласти іспити. У Києво-Могилянській академії я на третьому курсі свідомо вирішив не захищати курсову роботу, тому що в мене було на дві-три навчальні години більше від допустимого навантаження на тиждень ... Отже, я отримав незалік за курсову роботу і, звісно ж, злетів зі стипендії. Але це було моїм свідомим вибором. Наступного року на початку семестру я заплатив університету, здається, 300 гривень, за пересдачу. Єгор Стадний. заступник міністра освіти й науки. Якою буде вартість послуги?. За словами Стадного, для розрахування вартості послуги треба виокремити вартість конкретної дисципліни в кредитах і перерахувати в гривні. Читайте також про те, що Держспецзв’язку створила блокчейн на основі української криптографії. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Про це розповів заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний у коментарі Радіо НВ. 

Яким чином це працюватиме?

Вагу навчальних дисциплін чи курсових робіт вимірюють у так званих кредитах Європейської кредитно-трансферної системи — ECTS. За їхньою допомогою можна однаково оцінювати рівень навантаженності студентів у різних вишах.

Кредити можна конвертувати у кількість грошей, які студент мусить заплатити до каси університету за те, щоб переслухати предмет. Тоді викладач отримає зарплатню, а студент зможе відвідувати пари, приєднавшись до молодшого курсу, а згодом і скласти іспити.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

У Києво-Могилянській академії я на третьому курсі свідомо вирішив не захищати курсову роботу, тому що в мене було на дві-три навчальні години більше від допустимого навантаження на тиждень ... Отже, я отримав незалік за курсову роботу і, звісно ж, «злетів» зі стипендії. Але це було моїм свідомим вибором. Наступного року на початку семестру я заплатив університету, здається, 300 гривень, за пересдачу

Єгор Стадний, заступник міністра освіти й науки

Якою буде вартість послуги?

За словами Стадного, для розрахування вартості послуги треба виокремити вартість конкретної дисципліни в кредитах і перерахувати в гривні.

Читайте також про те, що Держспецзв’язку створила📚 Студенти зможуть ще раз прослухати навчальний курс, якщо провалять іспити — як це працюватиме 1💰 Держспецзв’язку створила блокчейн на основі української криптографії блокчейн на основі української криптографії.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: