fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 Держспецзв’язку створила блокчейн на основі української криптографії

💰 Deržspeczv'jazku stvoryla blokčejn na osnovi ukraїnśkoї kryptografiї
Технологія може бути використана для проведення різних голосувань, створення національної криптовалюти, використання смарт-контрактів та забезпечення електронного документообігу.
Tehnologija može buty vykorystana dlja provedennja riznyh golosuvań, stvorennja nacionaľnoї kryptovaljuty, vykorystannja smart-kontraktiv ta zabezpečennja elektronnogo dokumentoobigu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Державна служба спеціального звязку та захисту інформації України розробила програмний комплекс базової блокчейн-системи з використанням української криптографії, яка має високу постквантову стійкість. Про це повідомляє Forklog. Яке призначення. Технологія може бути використана для проведення різних голосувань, створення національної криптовалюти, використання смарт-контрактів та забезпечення електронного документообігу. Наразі на базі блокчейну розгорнуть прототип системи електронного голосування. Що відомо. Фахівці провели дослідження з питань безпеки та розробки рекомендацій щодо використання технології блокчейн. Результати увійшли у дорожню карту, яка описує компоненти децентралізованих систем, що рекомендовані для кожного з практичних застосувань технології. Крім цього, Держспецзвязку підготувала проєкт технічного регламенту засобів криптографічного захисту інформації. Зараз проєкт готується для затвердження Кабінетом міністрів України. Читайте також про те, що Рада ухвалила законопроект 2179 про фінансовий моніторинг криптовалюти. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України розробила програмний комплекс базової блокчейн-системи з використанням української криптографії, яка має високу постквантову стійкість.

Про це повідомляє Forklog.

Яке призначення

Технологія може бути використана для проведення різних голосувань, створення національної криптовалюти, використання смарт-контрактів та забезпечення електронного документообігу.

Наразі на базі блокчейну розгорнуть прототип системи електронного голосування.

💰 Держспецзв'язку створила блокчейн на основі української криптографії 1

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Що відомо

Фахівці провели дослідження з питань безпеки та розробки рекомендацій щодо використання технології блокчейн. Результати увійшли у «дорожню карту», яка описує компоненти децентралізованих систем, що рекомендовані для кожного з практичних застосувань технології.

💰 Держспецзв'язку створила блокчейн на основі української криптографії 2

Крім цього, Держспецзв’язку підготувала проєкт технічного регламенту засобів криптографічного захисту інформації. Зараз проєкт готується для затвердження Кабінетом міністрів України.

Читайте також про те, що Рада ухвалила💰 Держспецзв'язку створила блокчейн на основі української криптографії 3💰 Рада ухвалила законопроект 2179 про фінансовий моніторинг криптовалюти законопроект 2179 про фінансовий моніторинг криптовалюти.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Оце гарно, імідж служби +++ 🙂

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: