fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🐺 Netflix опублікував синопсис «Відьмак. Кошмар вовка»: про що розкажуть

🐺 Netflix opublikuvav synopsys «Viďmak. Košmar vovka»: pro ščo rozkažuť
Фільм розкаже про молодого Весеміра, який починає власну подорож у ролі відьмака після того, як загадковий Деглан закликав його за Правом несподіванки.
Fiľm rozkaže pro molodogo Vesemira, jakyj počynaje vlasnu podorož u roli viďmaka pislja togo, jak zagadkovyj Deglan zaklykav jogo za Pravom nespodivanky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Раніше Netflix підтвердив, що працює над повнометражним аніме за Відьмаком під назвою The Witcher: Nightmare of the Wolf. Припускають, що анімаційний фільм вийде між першим та другим сезоном серіалу Відьмак. Синопсис. Відьмак. Кошмар вовка розповість глядачам про становлення Весеміра, майбутнього наставника Ґеральта, як відьмака. Задовго до того, як стати наставником Ґеральта, Весемір починає власну подорож у ролі відьмака після того, як загадковий Деглан закликав його за Правом несподіванки. . . Фільмом займуться шоуранери серіалу Відьмак Лорен Хіссрік, Бо ДеМайо та корейська Studio Mir (відома за анімацією серіалу Легенда про Корру). Весемір має зявитися у другому сезоні основного серіалу, проте поки нема інформації, хто зіграє персонажа. Другий сезон серіалу. Історія стане більш лінійною, оскільки перший сезон наблизився до об’єднання шляхів головних героїв. Крім цього, сюжет рухатиметься активніше, тому що взаємини між героями, які будувалися перший сезон, починають сильніше впливати на те, що відбувається у серіалі. Персонажі будуть частіше зустрічатися та взаємодіяти між собою. Знімання другого сезону серіалу Відьмак мають розпочатися на початку 2020 року, а вихід серіалу запланований на 2021 рік. Про що Відьмак. Анджей Сапковський створив цикл Відьмак у 1986 році. Дія відбувається в уявному світі, що нагадує середньовічну Європу, де, крім людей, існують інші раси, як-то ельфи чи краснолюди, а також страшні чудовиська і магія. У циклі розповідається про пригоди відьмака, мисливця на монстрів, Ґеральта — одного з останніх представників цього ордену, який намагається не втручатися в політичні конфлікти. Врешті, у намаганнях захистити Цірі, він також опиняється втягнутим у велике протистояння північних держав великій південній імперії. Серія містить численні посилання на нашу реальність та проблеми, що з ними стикається сучасне суспільство: расизмом, гомофобією, корупцією, бюрократією тощо, а також чорним гумором і сатирою. Враховуючи, що автор надихався в роботі середньовічною та сучасною Польщею, що є близькою до нас країною, книги заслужили любов українських поціновувачів фентезі. Загалом, перший сезон отримав різні відгуки. Дехто сварив його за нелінійність та неможливість зрозуміти сюжет без попереднього прочитання або проходження гри. Netflix навіть довелося опублікувати інфографіку з поясненнями таймлайну першого сезону серіалу. Попри це, Відьмак увійшов у ТОП-10 найбільш популярних серіалів Netflix 2019 року, хоча вийшов наприкінці грудня. Слухайте також україномовний кавер на відому пісню зі серіалу Відьмак. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Раніше Netflix підтвердив, що працює над повнометражним аніме за «Відьмаком» під назвою The Witcher: Nightmare of the Wolf. Припускають, що анімаційний фільм вийде між першим та другим сезоном серіалу «Відьмак».

Синопсис

«Відьмак. Кошмар вовка» розповість глядачам про становлення Весеміра, майбутнього наставника Ґеральта, як відьмака.

Задовго до того, як стати наставником Ґеральта, Весемір починає власну подорож у ролі відьмака після того, як загадковий Деглан закликав його за Правом несподіванки

Відьмак, серіал від Netflix

Фільмом займуться шоуранери серіалу «Відьмак» Лорен Хіссрік, Бо ДеМайо та корейська Studio Mir (відома за анімацією серіалу «Легенда про Корру»).

Весемір має з’явитися у другому сезоні основного серіалу, проте поки нема інформації, хто зіграє персонажа.

Другий сезон серіалу

Історія стане більш лінійною, оскільки перший сезон наблизився до об’єднання шляхів головних героїв. Крім цього, сюжет рухатиметься активніше, тому що взаємини між героями, які будувалися перший сезон, починають сильніше впливати на те, що відбувається у серіалі. Персонажі будуть частіше зустрічатися та взаємодіяти між собою.

Знімання другого сезону серіалу «Відьмак» мають розпочатися на початку 2020 року, а вихід серіалу запланований на 2021 рік.

🐺 Netflix опублікував синопсис «Відьмак. Кошмар вовка»: про що розкажуть 1

Про що «Відьмак»

Анджей Сапковський створив цикл «Відьмак» у 1986 році. Дія відбувається в уявному світі, що нагадує середньовічну Європу, де, крім людей, існують інші раси, як-то ельфи чи краснолюди, а також страшні чудовиська і магія. У циклі розповідається про пригоди відьмака, мисливця на монстрів, Ґеральта — одного з останніх представників цього ордену, який намагається не втручатися в політичні конфлікти. Врешті, у намаганнях захистити Цірі, він також опиняється втягнутим у велике протистояння північних держав великій південній імперії.

Серія містить численні посилання на нашу реальність та проблеми, що з ними стикається сучасне суспільство: расизмом, гомофобією, корупцією, бюрократією тощо, а також чорним гумором і сатирою. Враховуючи, що автор надихався в роботі середньовічною та сучасною Польщею, що є близькою до нас країною, книги заслужили любов українських поціновувачів фентезі.

Загалом, перший сезон отримав різні відгуки. Дехто сварив його за нелінійність та неможливість зрозуміти сюжет без попереднього прочитання або проходження гри. Netflix навіть довелося опублікувати інфографіку з поясненнями таймлайну🐺 Netflix опублікував синопсис «Відьмак. Кошмар вовка»: про що розкажуть 2🐺 Netflix пояснив таймлайн першого сезону серіалу «Відьмак»: інфографіка першого сезону серіалу.

Попри це, «Відьмак» увійшов у ТОП-10 найбільш популярних серіалів Netflix🐺 Netflix опублікував синопсис «Відьмак. Кошмар вовка»: про що розкажуть 2🐺 Netflix пояснив таймлайн першого сезону серіалу «Відьмак»: інфографіка 2019 року, хоча вийшов наприкінці грудня.

Слухайте також україномовний кавер🐺 Netflix опублікував синопсис «Відьмак. Кошмар вовка»: про що розкажуть 4🐺 Слухайте україномовний кавер на відому пісню зі серіалу «Відьмак» на відому пісню зі серіалу «Відьмак».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: